Fingovaná smrt? Podle diváků se Čestmír Mázl stal členem kartelu!

Čestmír Mázl se vkradl do snu nejedné fanynky. Není proto divu, že se oblíbená postava Petra Rychlého do „Růžovky“ opět vrátila, a to ve snové představě Aleny (Michaela Badinková). Fanoušci však nechtějí přeludy, nýbrž Mázla z masa a kostí, a proto se snaží odhalit, co se s doktorem skutečně mohlo stát. Je možné, že stále žije? 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený TMBK (@tmbkofficial)

Do Mexika přijel nezištně pomáhat, drogové kartely si však na českém doktorovi vybraly cenu nejvyšší. Měl vedoucí kartelu jen špatný den? Ocitl se doktor Mázl ve špatnou chvíli na špatném místě? Nebo se snad jednalo o naplánovanou vraždu, která měla gang dostat ke kvalitnímu zdravotnickému materiálu z ČR? Odpovědi na tyto otázky zná jen tichá mexická poušť, která ovšem své tajemství neprozradí. Ordinace má naštěstí početnou základnu diváků, která nehodlá čekat na nečinné mexické úřady. Pustila se do vlastního pátrání. Jaké jsou podle diváků nejpravděpodobnější scénáře?

via GIPHY

Doktor Mázl si dokázal poradit s nejedním gynekologickým problémem. Diváci proto nemohou přijmout fakt, že by se s životem rozloučil bez boje. Množí se proto dohady, zda se nestal hlavou celého gangu, který ho měl podle oficiální verze odpravit. Skrývá se snad před svou milující ženou Alenou? Nebo chce sabotovat dovoz drog, které ničí tisíce životů?

FOTO:  TV Nova

​Teorii o tom, že se Čestmír přidal k mexickým padouchům, potvrzují i další spekulace diváků. Podle nich však za jeho pobytem v Mexiku nestojí motiv boje proti zločinu, ale touha stát se součástí podsvětí. Změnil doktora Mázla úraz hlavy natolik, že jej proměnil v kovaného padoucha?

FOTO:  TV Nova

​Za celým zmizením se může skrývat také promyšlený plán. Čestmír si chtěl možná jen otestovat věrnost své manželky, která útěchu našla v o něco mladší náruči medika Ondřeje (Jiří Böhm). Je možné, že se vrátí v den svatby a sňatek přeruší? Nebo raději bude mlčet navždy?

FOTO:  TV Nova

​Podle jiných verzí tato varianta nepřipadá v úvahu. Nejenže Mázl neví, kdo je jeho žena, on ani netuší, kdo je Čestmír Mázl! Podle diváků totiž kvůli zranění trpí amnézií! Zcela zapomněl na svou roli v „Růžovce“ a z paměti nevyloví ani vlastní ordinační hodiny.

FOTO:  TV Nova

​Srdce diváků zkrátka nedokážou říct Čestmírovi adíos! To, jak to s ním nakonec dopadne, se můžete dozvědět v nejnovějších dílech Ordinace v růžové zahradě na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady