Hvězda Ordinace se raduje z úspěchu svého syna. Kvůli čemu vyrazila s rodinou do Anglie?

Herečka Dana Morávková, kterou diváci dobře znají ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 jako Zdenu Suchou, má velký důvod k radosti. Po návštěvě filmového festivalu v Karlových Varech se s celou rodinou vydala do Anglie. Její syn Petr dokončil bakalářské studium na univerzitě v Canterbury, takže se společně vydali na jeho promoci. Spojili to i s krátkým výletem, který si náramně užili.

Syn Petr sice nejde úplně ve stopách svých rodičů, protože se nevydal na hereckou nebo skladatelskou dráhu, ale určitě po nich zdědil umělecké cítění. Vystudoval totiž anglickou literaturu a tvůrčí psaní. Nejspíš mu učarovali velikáni anglické literatury, takže se není čemu divit, že se rozhodl jít právě tímto směrem.

Každý správný rodič si přeje pro své dítě jen to nejlepší. A právě vysokoškolské vzdělání může být dobrý začátek do života, ať už se pak člověk rozhodne dělat cokoliv. „Moc jsme si to užili. Syn to měl v katedrále v Canterbury. Začal tam studovat v roce 2018 a teď skončil, takže je za tím kus jeho práce,“ prozradila herečka pro TV Nova.

Aby neletěla do Anglie jenom na otočku, udělala si z toho tříčlenná rodina menší výlet. „Byli jsme dva dny v Canterbury a dva dny v Londýně. Kvůli natáčení Ordinace to bylo takhle rychlé na čtyři dny,“ svěřila se herečka s detaily. Protože diváci mohou sledovat nové díly seriálu přes prázdniny, herci natáčí i během léta. Čerstvému absolventovi gratulujeme a přejeme hodně štěstí i do budoucna.

Celé díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 můžete sledovat na Voyo! Ukázky a bonusy najdete na Nova Plus.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady