• Pořady
  • Odznak Vysočina
  • Třetí řada Odznaku Vysočina oficiálně potvrzena! Co fanoušky oblíbené kriminálky čeká?

Třetí řada Odznaku Vysočina oficiálně potvrzena! Co fanoušky oblíbené kriminálky čeká?

Po osm nedělních večerů mohli diváci TV Nova sledovat kriminální případy policejního týmu z dechberoucího prostředí Vysočiny. Ve městečku Veselá pátrali kriminalisté po pachatelích těch nejzávažnějších trestných činů, ale došlo i na osobní příběhy jednotlivých členů týmu a jejich vzájemné vztahy. To vše se pro tuto chvíli uzavřelo závěrečným případem druhé řady a definitivním odložením prověřovaného případu Julinka. Další řada seriálu se aktuálně připravuje!

Odznak Vysočina se s diváky rozloučil epizodou V pasti s 26,89% podílem na sledovanosti v cílové skupině 15-54. Závěrečný díl si v širší cílové skupině 4+ nenechalo ujít 1 315 000 diváků. Stal se tak nejsledovanější epizodou druhé série. Případy týmu kapitánky Skálové si letošní nedělní večery v průměru nenechalo ujít 25,35 % diváků v CS 15-54 u TV. Po dobu osmi nedělních večerů kriminálku sledovalo v průměru 1 218 000 diváků starších 4 let.  (Zdroj dat: ATO – Nielsen, živě + TS0-3, ke dni: 24. 4. 2023).

Kreativní producentka

V odvysílané řadě vycházely scénáře ze skutečných policejních případů a na jejich přípravě se podílela i vrchní komisařka Policie ČR Renáta Miková. „V druhé řadě seriálu jsme se snažili zvýšit atraktivitu a věrohodnost jednotlivých kriminálních případů, ale především vytvořit svět, kde policistům na osudech obětí záleží,“ říká kreativní producentka TV Nova Iva K. Jestřábová a dodává: „Z reakcí se zdá, že seriál chytil diváky za srdce a svou přízeň nám opakovaně potvrzovali vysokou sledovaností jednotlivých dílů.“

Třetí řada kriminálního seriálu

 „Máme radost, že si diváci náš seriál i naši pětici vyšetřovatelů oblíbili. Snažili jsme se v jednotlivých příbězích pojmenovávat problémy, které se týkají nás všech, zajímaly nás osudy obětí, pozůstalých, ale i příčiny toho, proč se zločiny dějí. Těší nás, že právě tohle diváci ocenili jak ve svých reakcích, tak vysokou sledovaností,“ doplnil Ivu K. Jestřábovou producent a spoluautor projektu Vratislav Šlajer ze společnosti Bionaut. A naznačil i směr, kterým se bude ubírat připravovaná nová řada: „Případ Jůlinka, který spojoval všechny epizody první a druhé série, se sice uzavřel, ale současně jsme ve druhé sérii otevřeli několik nových příběhů, takže máme o čem vyprávět. Ve třetí sezoně se opět budou řešit vraždy, v každé epizodě uzavřeme jeden případ, ale vedle toho budeme dál rozvíjet osobní a pracovní linky naší hlavní pětice."

Natáčení seriálu bylo realizováno v souladu s principy tzv. udržitelného natáčení, tedy s maximálním ohledem na životní prostředí. Pro TV Nova seriál vyrobila produkční společnost Bionaut.

Galerie

Všechny díly kriminálního seriálu Odznak Vysočina najdete na Voyo!

Kreativní producentka TV Nova: Iva K. Jestřábová // autoři projektu: Vratislav Šlajer, Petr Koubek // producent Bionaut: Vratislav Šlajer // výkonná producentka Bionaut: Vlaďka Poláčková // režie: Marek Najbrt, Andy Fehu // hlavní scenárista: Petr Koubek // scenáristé: Štefan Titka, Lucie Vaňková, Marta Fenclová, Pavel Gotthard, Tomáš Grombíř // kamera: Daniel Adam // hudba: Jiří Hájek // hrají: Monika Hilmerová, Simona Zmrzlá, Martin Hofmann, Michal Suchánek, Patrik Děrgel, Pavel Řezníček, Martina Jindrová, David Máj, Pavel Batěk, Jan Hrušínský, Ivana Andrlová, Pavla Gajdošíková, Kristýna Badinková Nováková, Jan Šťastný, Robert Mikluš, Pavel Soukup a další

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Odznak Vysočina

Články k pořadu Odznak Vysočina

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady