Těžká zkouška pro tým Odznaku Vysočina. Co otřese jejich vztahy ve druhé řadě?

Po první úspěšné sérii Odznaku Vysočina přichází série druhá. Tentokrát ale nastane řada změn, které fanoušky kriminálky jistě potěší. Kreativní producentka Iva K. Jestřábová prozradila, že diváci zjistí více ze soukromí postav. A dočkají se i nového vztahu?

Bojíte se, že přijdete o své oblíbené postavy? Nebojte, tým vyšetřovatelů zůstane stejný. Co se tedy změní? „Divákům nabídneme větší vstup do jejich soukromí. Potkáme rodiče Vaška Kociána, rodiče hraje Jan Hrušínský a Ivana Andrlová, diváci se tak můžou těšit na obsazení i vedlejších rolí,“ prozrazuje kreativní producentka Iva K. Jestřábová.

Návrat do minulosti

Druhou řadu seriálu pět tvoří osm dílů a osm kriminálních případů. Jeden z nich se ale dějem táhne jako červená niť – případ Jůlinka. „Týká se starého případu Dany Skálové, který vyšetřovala před osmnácti lety. Je podezření, že ho vyšetřila špatně, a tím způsobila smrt člověka. Případ se tedy znovu otevírá.“

Galerie

​Případy v seriálu Odznak Vysočina jsou jsou inspirované skutečnými událostmi a skutečným vyšetřováním. Jak se k nim tvůrci dostali? „Máme výbornou konzultantku, Renátu Mikovou, která je zároveň i policistka roku. Většina případů je její a ty si samozřejmě upravujeme kvůli dramatizaci, ale všechny jsou založené na skutečných událostech,“ potvrdila producentka.

​​Tlak v týmu

Znovuotevření případu Jůlinka týmem vyšetřovatelů otřese. „Případ do týmu vnáší tenzi a tlak a tým si tak přestává věřit. Někdo na někoho i donáší, aby na konci došlo k nějakému rozuzlení. Na konci se také samozřejmě dozvíme, jak to s případem Jůlinka bylo.“

 A pokud se už nemůžete dočkat druhé série Odznaku Vysočina, tak na první sérii se můžete podívat na Voyo a seriál si tak osvěžit!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Odznak Vysočina

Články k pořadu Odznak Vysočina

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady