Jsem pyšný, jakou mám ženu. Patrik Děrgel o soukromí i druhé sérii Odznaku Vysočina

Patrik Děrgel hraje v Odznaku Vysočina nejistého vyšetřovatele Vaška Kociána. V lednu 2023 se seriál vrací na televizní obrazovky s premiérovou druhou řadou! Jak se jeho postava změní? Patrik Děrgel v rozhovoru prozradil i to, co si myslí o novém účesu své ženy, herečky Markéty Děrgelové. Video s jejím kadeřníkem se totiž stalo na sociálních sítích doslova virální.

Patrika Děrgela čeká coby Vaška Kociána v druhé řadě Odznaku Vysočina nejen velká proměna, ale také celá řada nových postav, které mu zasáhnou do života. S kým se v seriálu setká? A co prozradil o svém soukromí, zejména o své krásné manželce Markétě Děrgelové?

V nové sérii Odznaku Vysočina Děrgela čekají nové výzvy a kolega z Ordinace

Nejistý vyšetřovatel Vašek Kocián se v první sérii Odznaku Vysočina moc neprojevoval. To se ale v té druhé změní. Čekají ho nové výzvy a bát se jich rozhodně nebude. „Jednoduše dospěl. Tam, kde si byl nejistý, kde se bál na služebně projevit, se teď projevovat chce. Chce dokázat, že je právoplatným členem týmu,“ prozradil jeho představitel Patrik Děrgel.

Do týmu Odznaku Vysočina navíc nastoupí nový kolega! Bude jím Pavel Řezníček, se kterým se Patrik před kamerou setkal už během natáčení Ordinace v růžové zahradě 2. Zatímco v Ordinaci na sebe příliš často nenarazili, v Odznaku Vysočina spolu budou intenzivně spolupracovat. „S Pavlem se známe, takže jsem se na něj strašně těšil. Ty chvíle, které netrávíme na place, jsou super. Máme spoustu společných zájmů, takže se máme o čem bavit a je sranda,“ jásá Patrik Děrgel.

Galerie

Odloučení od dětí na Vysočině? Patrik má vtipnou připomínku

Natáčení na Vysočině není úplně jednoduché. Znamená totiž méně volného času a navíc odloučení od rodiny. Patrik má totiž s manželkou Markétou Děrgelovou šestiletého syna Vavřince a roční dceru Mínu. Stesk po blízkých vyřešil jednoduše: „Jezdil jsem z Vysočiny pokaždé domů. Za 55 minut jste doma na gauči, takže se to dá vydržet.“

Proč se vždy vracel, když by si přece mohl s manželkou nebo blízkými zavolat? Odpověď je jednoduchá – Vysočina není úplně proslulá pro své dobré pokrytí telefonním signálem. „Člověk se tam cítí jako odříznutý od okolního světa, ale v tom nejlepším slova smyslu. V lokacích, kde jsme točili, povětšinou není signál, tak má člověk klid na práci a taky má trochu pocit, že na něj finančák nemůže,“ směje se Děrgel.

FOTO:  Profimedia

Manželka Markéta změnila účes a rozdělila národ

Patrik se po boku své manželky Markéty Děrgelové objevuje také v Ordinaci v růžové zahradě 2. Zatímco v seriálu mu dala její postava košem, v reálu jsou šťastně ženatí. Herečka nedávno drasticky změnila účes a tím rozdělila diváky a fanoušky na dva tábory. Z dlouhé hřívy jí kadeřník vytvořil krátký sestřih. Patrik má ale jasno: „Mně se to líbí strašně moc. Vidím na ní, že je šťastná, že jí to sluší, a tak jsem pyšný, že mám takovou ženu.“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Michal Zapoměl (@michalzapomel)

Celé díly první řady seriálu Odznak Vysočina sledujte na Voyo! Na druhou sérii se můžete těšit začátkem roku 2023.

Sdílet

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady