Markéta Děrgelová na krátko! Herečka se na tiskové konferenci ukázala v novém sestřihu

Na tiskovou konferenci k představení podzimního schéma televize Nova vyrazila Markéta Děrgelová v doprovodu manžela Patrika Děrgela. Ukázala se v novém letním sestřihu.

Do Ordinace v růžové zahradě 2 nastoupili manželé Děrgelovi v rolích manželů Márových. Po čase ale scenáristi jejich cesty rozdělili a připravili jim jiná dobrodružství. Doktorka Táňa našla zalíbení v primáři nemocnice a Patrik se zamiloval do sympatické doktorky Bibi, kterou hraje Marika Šoposká. Jak se Děrgelovi smiřovali s koncem seriálového manželství? A co se jim hrálo lépe?

FOTO:  TV Nova

„Mně asi víc vyhovovalo být s Markétkou, protože jsme si doma mohli říkat texty a připravovat se, takže to bylo pohodlnější. Ale obojí bylo skvělé, Marika je taky skvělá, protože v Ordinaci jsou obecně dobří herci. Ať natrefíte na kohokoliv, je to radost,“ řekl Nova.cz Patrik Děrgel.

​Táňa a Patrik Děrgelovi spolu mají dvě děti, roční holčičku Miru a pětiletého Vavřince, u kterého se zatím herecké vlohy po rodičích neprojevily. „Zatím to vypadá, že může být vším,“ říká Patrik. „Hlavně režisérem,“ doplňuje ho s úsměvem krásná Markéta, která si nechala zkrátit bujnou kučeravou hřívu na mikádo.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Patrik Děrgel (@patrikdergel)

Herecká profese může být časově velmi náročná a skloubit ji s péčí o dvě malé děti není jen tak. Manželé Děrgelovi se ale neodváží stěžovat si. „Zvládáme to tak asi jako každý člověk v této republice. Máme babičku, ale zároveň to umíme skloubit s prací tak, aby ty děti byly s námi. Když jedna z těch variant nevyjde, tak máme i hlídací tetu,“ vysvětluje herec. „Máme všechno, co jde,“ dodává se smíchem Markéta Děrgelová.

FOTO:  Profimedia

Sledujte novou sezónu Ordinace v růžové zahradě 2 na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady