Michal Suchánek

Michal Suchánek

Herec, komik, scenárista a režisér. S herectvím začínal již v dětství. Vystudoval herectví na Pražské konzervatoři. Hrál v Divadle Františka Ringo Čecha a chvíli působil i v Národním divadle. Proslavil se rolí zakřiknutého Karla ve filmu Sněženky a Machři a z populárního televizního parodického pořadu Tele Tele. S manželkou, tanečnicí a choreografkou Renatou Suchánkovou mají dvě děti, Jáchyma (*1991) a Bereniku (*1997). Jeho otcem je známý sportovní komentátor Jaroslav Suchánek.

Sociální sítě
Narození
29. červenec 1965 (57 let)
V čem účinkuje

Související videa

Michal Suchánek
Hrál jsem ten svůj text a ještě jsem to měl režírovat. To bylo jako psycho.

Koho hraje a kde účinkuje

Karel Šmíd

Má jasný charakter, aby jeho postava naplňovala divácká očekávání (sarkasmus, humor, zábavné narážení s kolegy). Je to zkušený policista, na oddělení je už dlouho. Má trochu ve zvyku vyhýbat se těžkým úkolům, řešit věci na pohodu. Někdo by možná řekl, že Karel Šmíd je trochu lenoch

Horst Janatka

Horst Janatka - jako jediný z celé party hráčů dotáhl svou házenkářskou kariéru až do německé Bundesligy a celý Nejdek mu dříve ležel u nohou. To je ale dávná historie. Teď se Horst živí svozem uhynulých zvířat do kafilerie, ale díky statusu sportovní legendy se aspoň může těšit z přízně mladičké házenkářky Peťuly.

Michal Suchánek na VOYO

Související články

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady