Dělá si srandu z Ondry Sokola a ponižuje ho. Co na novou lovkyni říká moderátor?

Ve třech letech uměla číst. Při nástupu na základní školu ji chtěli poslat rovnou do druhé třídy. Vystudovala Mezinárodní teritoriální studia, Americká studia a Politologii a mezinárodní vztahy na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze, kde nyní přednáší dějiny USA. Kromě toho se stará o tříletou dceru a hraje amatérské divadlo.

Není divu, že tato téměř renesanční žena rozšíří tým lovců známé a oblíbené televizní soutěže Na lovu. Čtveřice se mění na pětici a tvoří ji Kvízová Dáma, Kalkulátor, Pan Lišák, Doktor Vševěd a od příštího týdne i Viktorie Mertová, kterou si diváci budou pamatovat pod jménem Belladonna.

Po první kamerové zkoušce bylo jasno

„Viktorie je v první řadě střela. Kam vstoupí způsobí rozruch. Je bystrá, vtipná, pohotová a nic nepředstírá. Když něco zkazí, zuří, když se jí daří, skáče radostí. Po první kamerové zkoušce bylo jasno, že máme nového lovce. Má neskutečnou vůli a tah na branku. Zvlášť nebezpečná je ve finálové štvanici. Otočí skóre v okamžiku, když už si všichni myslí, že mají soutěžící výhru v kapse. Zkrátka Belladonna - nebezpečný rulík zlomocný,“ prozrazuje kreativní producentka Veronika Mikysková, podle čeho Viktorie získala svou přezdívku.

Co si o ní myslí Ondřej Sokol?

Nadšení z nového lovce netají ani moderátor Ondřej Sokol: „Jsem šťastný, že máme v Na lovu Viktorii. Je to zase úplně novej vztah. Celou dobu si ona dělá srandu ze mě. Hodně mě ponižuje, že už jsem starej. To se nesnáší úplně jednoduše, ale hold člověk si to zaslouží. Prostě už jsem dospěl do toho věku.“

 Názory ostatních lovců

Ostatní lovci Viktorii vzali pod křídla okamžitě. Setkávají se i mimo natáčení. Každý týden spolu trénují kvízy. „Jsou na mě moc hodní, hned mě vzali mezi sebe, jeli jsme i všichni společně na dovolenou. A jsou strašně chytří. Mám co dohánět. Kdybych si musela z nových kolegů vybrat, proti komu bych se utkala, zvolila bych Kvízovou Dámu. Holky proti sobě,“ říká Belladonna.

 

​Proti ní, stejně jako proti ostatním lovcům, se může pokusit utkat každý. TV Nova na podzim spustila nové kolo castingů, které jsou otevřeny každému, kdo chce zažít atmosféru natáčení na vlastní kůži a třeba vyhrát finanční odměnu. Stačí se přihlásit na webu nova.cz/casting.

 Vědomostně zábavnou soutěž Na lovu mohou vidět diváci TV Nova každý všední den okolo 17:30 a každou sobotu ve 20:20 je pro ně připraven Hvězdný speciál, kde známé osobnosti vyhrávají peníze pro jimi zvolený charitativní projekt.

Jakou promenu lovkyně před natáčením podstoupila? Podívejte se:

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Na lovu

Články k pořadu Na lovu

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady