Doktor Vševěd otevřeně: Jak to má s ostatními lovci?

Největší postrach soutěžících, všemi obávaný lovec, který chybuje jen velmi výjimečně. Tušíte správně, řeč je o doktoru Vševědovi! Jiní se při otázkách potí, pro něj je to ale krásné odreagování. Jak mu show Na lovu změnila život?

Jelikož se doktor Vševěd stal tak trochu maskotem soutěže Na lovu, není divu, že ho lidé na ulici poznávají. „Mám své fankluby na nádraží a na poště,“ směje se lovec. Co mu ale natáčení vzalo, je především volný čas. „Ale pořád si ho ještě udělám. Samozřejmě plní se pracovní povinnosti, pořád přednáším, pořád bádám, ale naštěstí zbude i trochu času na dovolenou,“ popisuje doktor Vševěd.

Nová lovkyně Belladonna

Jak už všichni vědí, tým lovců posílí další žena. „Myslím, že nová lovkyně mezi nás zapadla bez problému, bude to zase trošku zpestření. Všichni jsme už spolu byli někdy v hospodě a velmi jsme si jako parta sedli,“ dodává doktor Vševěd s tím, že humor mají samozřejmě specifický, ale sympatičtí tam jsou rozhodně všichni!

Myslíte si, že zvládnete odpovídat lépe než soutěžící na televizních obrazovkách? Vyplňte castingový formulář a staňte se součástí Na lovu i vy!

Související videa

Jiří Martínek (Doktor Vševěd)
Jiří Martínek (Doktor Vševěd)

Jak to celé dopadne, sledujte v sobotu 22. října od 20:20 na Nově! Nebo už nyní na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Na lovu

Články k pořadu Na lovu

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady