Nápadnice u Kalkulátora neuspějí! Proč pozvání na rande odmítá?

Náš Kalkulátor si to umí spočítat! A proto ví, že i když je o něj velký zájem, nic nevynahradí šťastný, dlouholetý vztah. Ctitelky, musíme vás proto zklamat, tudy cesta nevede. Jestli ale chcete Kalkulátora potkat, natrefit na něj můžete třeba na hospodském kvízu!

Osobní život sice musel kvůli soutěži zkrouhnout, lov ale Kalkulátora doopravdy naplňuje. A s přicházející popularitou se vypořádává bez problému. Ženy se sice zajímají o to, jestli je zadaný, ale jeho odpověď je jasná: „Jo, dvacet let a šťastně,“ reaguje nekompromisně s tím, že ačkoliv se svou ženou nejsou svoji, mají spolu dvě děti a nehodlá na svém rodinném životě nic měnit.

​​Vztahy mezi lovci

Jestli ale něco Kalkulátor nečekal, je to skvělá parta přátel, kterou díky soutěži získal. I když má každý z lovců svůj život, zajdou spolu ve volném čase do hospody na kvízy a nejen to. „Rádi si sedneme i nahoře v tom našem kamrlíku, pokecáme a probereme různé věci o životě. Tak každý máme nějaká trápení, nějaké radosti, tak to společně sdílíme a je to super,“ popisuje Kalkulátor.

​Myslíte si, že zvládnete odpovídat lépe než soutěžící na televizních obrazovkách? Vyplňte castingový formulář a staňte se součástí Na lovu i vy!

Soutěž Na lovu sledujte od pondělí do pátku kolem 17:30 na Nově.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Na lovu

Články k pořadu Na lovu

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady