Tohle se v Na lovu ještě nestalo! Jak dopadne souboj o milion korun?

Riskovat se tentokrát vyplatí! Díky odvaze a odhodlání si tým ve složení Aleše Hámy, Richarda Genzera, Milušky Bittnerové a Kryštofa Bartoše nahraje do závěrečné štvanice neuvěřitelných milion korun! Odnese si hvězdný tým pohádkovou výhru, nebo je lovec dostihne?

Do soutěže Na lovu se vrací čtveřice hvězdných soutěžících, která už si tlak a nervozitu alespoň jednou proti lovci vyzkoušela. Aleš Háma se totiž rozhodl složit co nejvíc nadupaný tým, aby se konečně dočkal kýženého pocitu vítězství. Doufá, že do třetice se mu podaří lovce zlomit a porazit.

Nervozita graduje

Ačkoliv by si každý pomyslel, že když už člověk ví, do čeho jde, nervozita bude opadat, opak je v případě soutěže Na lovu pravdou. „Minule jsem byl trošku nervózní a dneska jsem hodně nervózní,“ přiznal Aleš Háma. To potvrdil také herec Kryštof Bartoš. Zatímco v divadle bývá premiéra nejhorší a poté už jsou herci více v klidu, tady se děje přesný opak.

Odnesou si pohádkovou výhru?

Jestli se Alešovo přání vyplní, to se dozvíme až v sobotu 5. listopadu. Jisté ovšem je, že ve volbě svého týmu rozhodně nešlápl vedle. V souboji s lovcem totiž tahle banda vybojovala rekordní částku milion korun. Předehnali tak dosavadní držitele rekordu z předchozího týdne, když si soutěžící odnesli 650 tisíc korun.

​Myslíte si, že zvládnete odpovídat lépe než soutěžící na televizních obrazovkách? Vyplňte castingový formulář a staňte se součástí Na lovu i vy!​

Další premiérový díl Na lovu: Hvězdný speciál sledujte v sobotu 5. listopadu od 20:20 na Nově. Nebo už teď na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Na lovu: Hvězdný speciál

Články k pořadu Na lovu: Hvězdný speciál

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady