Nervozita Pavlínu Němcovou ochromila. Co ji v Na lovu děsí nejvíc?

Tým hvězdných soutěžících zkrášlí modelka Pavlína Němcová. Jako jediná žena v týmu spoléhá na své kolegy Vojtaana, Pavla Poulíčka a Kapitána Dema. Nervozita ji totiž pořádně potrápila. Před začátkem doufá v jedinou věc – aby to svému týmu příliš nepokazila. Proč se tolik podceňuje?

Modelka Pavlína Němcová nemá velké ambice. Do vědomostních soutěží by se nikdy sama nepřihlásila a ani si v nich nevěří. Na pub quizu ji tedy nejspíš nikdy nepotkáte. Tady je ale motivace jiná. Když se hraje o peníze pro charitu, Pavlína se ráda překoná a pomůže. 

Velké obavy

Nervozita s ní ale pořádně cloumá. „Vím, že na to zdaleka nemám, tak doufejme, že se dneska před celým národem úplně neztrapním, modlí se Němcová. Nepomohlo jí ani podívat se na jeden z dílů Na lovu. Jak sama přiznává, o to větší strach z toho má. „Všichni soutěžící byli úžasní a já bych alespoň na jednu otázku ráda odpověděla dobře, říká modelka. 

Na co spoléhá?

Nejvíce nadějí vkládá do svých kolegů. „Mám to štěstí, že jsem tam se třemi muži a myslím si, že všichni jsou opravdu skvělí. Takže věřím, že nahrají opravdu hodně peněz a budou úplně nejlepší. Doufám, že jim to tam úplně nezkazím, směje se Němcová. 

Myslíte si, že zvládnete odpovídat lépe než soutěžící na televizních obrazovkách? Vyplňte castingový formulář a staňte se součástí Na lovu i vy!

Jak to celé dopadne, sledujte v sobotu 22. října od 20:20 na Nově! Nebo už nyní na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Na lovu: Hvězdný speciál

Články k pořadu Na lovu: Hvězdný speciál

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady