Anketa: Slavná ponožka Vojty Kotka. Chtěli byste ji mít doma?

Do dalšího hvězdného speciálu Na lovu dorazil herec Vojtěch Kotek, který si s sebou přinesl ponožku pro štěstí. A právě ta se stala důležitým talismanem celého pořadu. Na konci se herec rozhodl, že by se mohla ponožka vydražit a částka by putovala na dobrou věc.

Zasoutěžit si přišel nejen Vojtěch Kotek, ale také Iveta Vítová, David Prachař a Jan Rosák, na kterého se těšil nejvíce doktor Vševěd. I když se týmu nepodařilo lovce porazit, každý z nich dostal částku, která šla na charitu. 

Ponožka

Na začátku pořadu vytasil Vojtěch Kotek tajnou zbraň, kterou si přinesl do pořadu, a to ponožku. Jelikož mu přinesla štěstí, půjčila si ji Iveta Vítová, když se postavila proti lovci. A talisman u sebe měli také během hlavního souboje.

Dražba

Kotek překvapil nejen na začátku, ale i na konci, kdy se rozhodl ponožku vyslat do světa. „Možná by se ponožka mohla zhodnotit. Dala by se vydražit. Všichni jsme se jí dotkli, někteří více, jiní méně. Přinesla alespoň části z nás spoustu štěstí a my věříme, že i tomu dražiteli přinese něco málo, když už ne štěstí, tak radost. A výtěžek, který z ponožky získáme, bychom dál rozdělili mezi naše čtyři charity," řekl Kotek.

Další premiérový díl Na lovu: Hvězdný speciál sledujte v sobotu 10. září od 20:20 na Nově. Nebo už teď na Voyo.

Související videa

Vojtěch Kotek
Vojtěch Kotek

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Na lovu: Hvězdný speciál

Články k pořadu Na lovu: Hvězdný speciál

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady