Doktor Vševěd se dočkal svého idolu! Jaká byla jeho reakce na Jana Rosáka?

Ve hvězdném speciálu Na lovu se v sobotu 3. září ve 20:20 na TV Nova objeví legenda soutěžních pořadů Riskuj! nebo Videostop Jan Rosák. Tentokrát ale nebude pokládat otázky, nýbrž prověří své vědomosti s chytrým lovcem Doktorem Vševědem.

Spolu s Janem Rosákem budou o peníze pro charitativní účely soutěžit Česká Miss 2009 Iveta Vítová a herci David Prachař a Vojtěch Kotek, který si do studia v trenýrkách přinesl zvláštní předmět pro štěstí.

Překvapení Vojty Kotka

„Vojta našel ve svých trenkách ponožku a ta ponožka celý díl putovala mezi soutěžícími a myslím, že její příběh je jeden z nejzajímavějších, co na televizní obrazovce kdy proběhnou. Je to ponožka s velkým příběhem,“ směje se moderátor Ondřej Sokol.

Idol doktora Vševěda

Sobotní Hvězdný speciál byl výjimečný i pro samotného doktora Vševěda, „Jako dítě jsem sledoval Videostop, jako student pak Riskuj! Vždy jsem při tom obdivoval moderátorskou pohotovost a um Jana Rosáka. Ale nikdy by mne nenapadlo, že se s ním setkám tváří v tvář, jako lovec a soutěžící. Ale stalo se – a opravdu jsem si to užil,“ říká lovec Jiří Martínek

Jan Rosák si prohodil role

„Ověřil jsem si znovu, že být v soutěži na druhé straně barikády je úplně jiná káva. Ukázalo se, že jsem ji dal hodně silnou… Zasoutěžit si v Na lovu bylo moc fajn, Ondra Sokol byl naprosto skvělý. Byl to pro mě hezký zážitek,“ svěřuje se Jan Rosák.

Hvězdné speciály Na lovu budou ve vysílání televize Nova v podzimní sezóně každou sobotu ve 20:20. Tradiční díly Na lovu mohou diváci sledovat pravidelně od pondělí do pátku od 17:30. Všechny epizody jsou k vidění na Voyo vždy o týden dříve.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Na lovu: Hvězdný speciál

Články k pořadu Na lovu: Hvězdný speciál

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady