Z dlouhých vlasů na mikádo! Co stojí za změnou vzhledu Leony Machálkové?

Zpěvačka Leona Machálková si před soutěží udělala pořádnou rešerši! Ztrapnit se ale nebojí, to už se jí podle svých slov podařilo v životě mnohokrát. Na jedné věci jí ale záleželo. A to neudělat faux pas ohledně muziky.

Pocit štěstí. To cítí Leona Machálková po natáčení hvězdného speciálu soutěže Na lovu. „Všichni se tady na sebe usmíváme fakt jak puboši, protože jsme si to užili. Bylo to zábavné, mělo to spád, já si myslím, že jsme všichni projevili soutěživého ducha, ale zároveň si troufám říct, že nikdo z nás nebyl urputný a brali jsme to s určitou velkorysostí a nadhledem,“ popisuje své bezprostřední pocity Machálková.

Na co bychom neměli podle Machálkové zapomínat?

Přípravu zpěvačka rozhodně nepodcenila. Projížděla si zeměpis, literaturu, kulturu i sportovní tematiku. Spektrum všech okruhů je ale tak široké, že člověk jen těžko může znát vše. „Zajímám se o spoustu věcí, ale netroufám si říct, že to je nějaká moje opravdu silná stránka, jakože v tomhle jsem chytrá horákyně a mám na rozdávání. Ale takhle to beru, že ten život je tak barevnej a zábavnej a na to bychom neměli zapomínat,“ dodává Leona.

FOTO:  TV Nova

​Změna účesu

Čeho jsme si hned všimli, je krátký sestřih vlasů oblíbené zpěvačky! K mikádu se po dlouhé době ráda znovu vrátila, má to totiž celou řadu benefitů, a to hlavně na léto. „Takže žádný filosofický záměr to nebyl, nebo nějaký impuls k tomu, prostě jenom tak, ale je to docela příjemná změna,“ vysvětluje Machálková.

​Další premiérový díl Na lovu: Hvězdný speciál sledujte v sobotu 24. září od 20:20 na Nově. Nebo už teď na Voyo.

Související videa

Leona Machálková
Leona Machálková

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Na lovu: Hvězdný speciál

Články k pořadu Na lovu: Hvězdný speciál

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady