Tenhle pocit jsem zažil naposledy před patnácti lety! Co se Pepovi Maršálkovi stalo?

Byl to záhul! Tahle slova dokonale popisují pocity cukráře Pepy Maršálka, který se odhodlal předstoupit před lovce a poměřit s ním své znalosti. Nervy a stres, které ho ochromily, snad alespoň maličko vykompenzoval fakt, že si může jako jediný muž v týmu užívat společnosti překrásných žen. Spolu s ním totiž výzvu přijaly také Leona Machálková, Dana Morávková a Klára Issová.

Pepovi Maršálkovi dala soutěž pořádně zabrat a při natáčení se pořádně zapotil. „Je to hrozný zážitek, prosím vás. Nevěřte tomu, co vidíte na televizní obrazovce. Já jsem si připadal jako na vysoké škole u státnic. A tenhle pocit jsem zažil naposledy před patnácti lety,“ popisuje s humorem Maršálek.

​Strategie Josefa Maršálka

Talentovaný cukrář zvolil před soutěží strategii, kterou praktikuje i na svých dovolených: „Když někam jdeš, nic si o tom nezjišťuj.“ Jenže na jedno video se přece jenom podíval. „Viděl jsem tam Richarda Genzera v nějakém díle Na lovu a on tam byl hrozně humorný. Trvalo to asi dvě minuty a mě to tak rozsekalo, že jsem si řekl, tak tohle teda nebudu sledovat,“ vypráví Maršálek.

Sportem k trvalé invaliditě

Je asi naprosto jasné, že největší radost měl Pepa z otázek týkajících se gastronomie. Jestli jde ale nějaké téma úplně mimo něj, je to sport. „Já si myslím, že sportem k trvalé invaliditě a já neznám jediného zdravého, takže jsem říkal, tyhle otázky mi radši nedávej… Dávali,“ směje se Maršálek.

Další premiérový díl Na lovu: Hvězdný speciál sledujte v sobotu 24. září od 20:20 na Nově. Nebo už teď na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Na lovu: Hvězdný speciál

Články k pořadu Na lovu: Hvězdný speciál

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady