Hvězdný speciál Na lovu se vrací! Tohle jsou celebrity, které se postaví lovci!

Po prázdninách se diváci mohou těšit na premiérové díly hvězdného speciálu Na lovu. Které slavné tváře se v nadcházející sezóně pokusí vyhrát peníze pro charitu?

Své vědomosti před lovcem otestují osobnosti z řad herců, moderátorů, zpěváků, ale i sportovců. V průběhu podzimu se v Na lovu vystřídají dobře známá jména, jako Vojta Kotek, Táňa Dyková, Janek Ledecký, Klára Issová, Dana Morávková nebo třeba hvězda kultovního Riskuj! Jan Rosák.

Neodmyslitelnou součástí Na lovu je moderátor Ondřej Sokol, který umí svou pohotovostí a situačním humorem odbourat nejen soutěžící a lovce, ale i celý štáb, což potvrzuje kreativní producentka Veronika Mikysková.

„Ondřej je úkaz. Nikdy jsem se nepotkala s takovou mírou humoru, inteligence, empatie a šarmu v jedné osobě. To vlastně ani není fér. A ještě něco, pořád si hraje. Neumřelo v něm to malé dítě, tedy nikdy se s ním nenudíte,“ říká.

​Nedílnou součástí této oblíbené vědomostní soutěže je kromě samotných lovců (Jiří Martínek – Vševěd, Jakub Kvášovský – Kalkulátor, Dagmar Jandová – Kvízová dáma, Václav Slabyhoudek – Lišák) také scenárista pořadu Dominik Landsman, autor bestselleru Deníček moderního fotra.

Jak vypadá běžná příprava scénáře k Na lovu a hvězdnému speciálu Na lovu? „Každý ze scenáristů dělá celý díl. Práce spočívá v tom, že si nejdřív v systému zjistím, kdo zrovna bude ten den soutěžit, a projedu si jejich dotazník. Tam si vypíchnu zajímavosti, o kterých s nimi bude Ondra mluvit v rozhovoru. Například že pan Antonín rád jezdí nahý na koni nebo rád nahý pracuje na zahrádce, popřípadě nahý rád vyměňuje prasklou žárovku. Na základě těchto jeho koníčků či zajímavostí připravím pro Ondru otázky k rozhovoru. Například ‚Jak často býváte nahý?‘, ‚Jaké další věci ještě děláte nahý?‘, ‚Přijel jste sem dnes nahý?‘ a podobně,“ vysvětluje s humorem sobě vlastním Dominik Landsman.

FOTO:  TV Nova

​Další součástí scénáře je úvodní věta lovce, když předstupuje před soutěžícího. Častokrát se ale připravený text nakonec vůbec nevyužije a lovec na místě improvizuje. Tím ovšem Dominikova práce nekončí.

„V neposlední řadě píšu představování lovců, když je Ondra představuje prvnímu soutěžícímu. ‚Může to být Doktor Vševěd, který se živí sirotky. Nebo to bude Kalkulátor? Legenda praví, že je chlupatý i zevnitř…‘ Potom ještě musím před vysíláním se soutěžícími projít to, jak se budou představovat na kameru, a hlavně je připravit na rozhovor s Ondrou, aby věděli, o čem a jak se budou s Ondrou bavit,“ dodává.

Na lovu: Hvězdný speciál startuje 3. září na Nově. Případně už 27. srpna na Voyo.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Na lovu: Hvězdný speciál

Články k pořadu Na lovu: Hvězdný speciál

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady