Finálový galavečer Miss Czech Republic 2023 se blíží! Kdo usedne v hvězdné porotě?

Finálový galavečer se odehraje 13. května 2023 ve Forum Karlín a vysílán bude v přímém přenosu na televizní stanici NOVA FUN ve 20.20. Večerem diváky provedou moderátor Ondřej Novotný a Natálie Kočendová, vítězka světové soutěže TOP MODEL OF THE WORLD 2022.

Po roční přípravě na nesčetných soustředěních mohou diváci sledovat deset nejkrásnějších dívek České republiky při souboji o korunku krásy. Která z nich se stane novou MISS CZECH REPUBLIC 2023? Již nyní můžete hlasovat na www.missczechrep.cz, dívka s nejvyšším počtem hlasů obdrží doprovodný titul Miss Popularity.

Přímý přenos

Finálový večer se bude konat v industriálních prostorách Forum Karlín v Praze. Hlavním mediálním partnerem letošního ročníku soutěže se stala televizní a mediální skupina Nova Group. Přímý přenos z finálového galavečera se bude vysílat 13. května na televizní stanici NOVA FUN v prime time 20:20. Režisérem celého večera je Samuel Jaško, kterého mohou diváci znát například jako producenta pořadu Love Island a Survivor, nebo režiséra reality show Hotel Paradise či Farma. Celým večerem diváky provede moderátor Ondřej Novotný a Natálie Kočendová, vítězka světové soutěže TOP MODEL OF THE WORLD 2022. V průběhu večera vystoupí zpěvačka Monika Bagárová, nebo také Adam Pavlovčin alias Adonxs, vítěz Superstar 2022. O módní přehlídku se postarají český návrháři Derza a Sam Dolce, kteří vytvořili k této příležitosti speciální kolekci Dolce Derza, doplněnou koženými prvky. Galavečer doprovodí také DJ Andrea Pomeje.

Hvězdná porota
Součástí poroty nejprestižnější soutěže krásy v České republice bude také vítězka světové grandslamové soutěže Miss Grand International 2022 Isabella Menin z Brazílie. Tato inspirující mladá žena bude korunovat novou Miss Grand Czech Republic 2023. V porotě nebude chybět ani vítězka světové grandslamové soutěže Miss International 2022 Jasmin Selberg z Německa, která bude korunovat novou Miss International Czech Republic 2023. Kromě těchto krásek v porotě zasedne také úřadující královna MISS CZECH REPUBLIC 2022 Krystyna Pyszková, ředitelka a zakladatelka MISS CZECH REPUBLIC Mgr. Taťána Makarenko, kreativní ředitel MISS CZECH REPUBLIC Sam Dolce, Taťána Kuchařová vítězka nejstarší světové soutěže krásy Miss World 2006, MUDr. Peter Polák jako zástupce Premier Clinic a ředitel a Majitel společnosti Simply You Vision a.s., reprezentující značku Planthé Mgr. Antonín Gazdík.​

5 hlavních titulů
Finalistky soutěží o 2 doprovodné tituly Miss Popularity a Miss Photogenic. A o 5 hlavních titulů, kterými jsou: Miss Czech Republic 2023, vítězka bude reprezentovat na Miss World, dále Miss Grand Czech Republic 2023, Miss Supranational Czech Republic 2023, Miss International Czech Republic 2023 a Miss Intercontinental Czech Republic 2023.

Soustředění 
Od pondělí 24. dubna mohou diváci na televizních kanálech NOVA a NOVA FUN vídat medailonky finalistek. Tyto záběry byly natočeny ve Spojených arabských emirátech, kde dívky strávili týden na zahraničním soustředění pod vedením ředitelky MISS CZECH REPUBLIC Taťány Makarenko a kreativního ředitele Sama Dolce. Medailonky si můžete prohlédnout také na webu nova.cz.

​Finálový večer Miss Czech Republic si nenechte ujít 13. května od 20.20 na Nova Fun.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Miss Czech Republic

Články k pořadu Miss Czech Republic

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady