Finalistky Miss ČR 2023 šly do plavek: Najdete mezi nimi svou favoritku?

Finalistky 14. ročníku Miss Czech Republic 2023 odletěly na zahraniční soustředění do Spojených arabských emirátů, kde se natáčely představovací medailonky na finále 13. května, které jako hlavní mediální partner TV NOVA odvysílá na stanici Nova Fun.

Ve čtvrtek 26. ledna došlo na tiskové konferenci k odhalení 11 finalistek letošního ročníku MISS CZECH REPUBLIC. Ředitelka Taťána Makarenko zde prozradila další detaily nadcházejícího finále.

Focení 
Všechny letošní finalistky – Erika Teichertová, Dominika Němečková, Veronika Dočkalová, Kristýna Dušková, Sophia Osako, Marie Jedličková, Kateřina Mládková, Justýna Zedníková, Nicole Ebnerová, Anna Benešová a Barbora Bláhová natáčely ve Spojených arabských emirátech své představovací medailonky na finále a fotily společné fotografie na billboardy a do magazínů.

Galerie

První práce, potom zábava
Finalistky na zahraničním soustředění v Ras al Khaimah začínaly každý den ranním tréninkem s fitness trenérem. Kromě natáčení a focení na ně čekalo mnoho dalších zážitků – například plavbu po Dubai Marina, návštěvu nejvyšší věže světa Burj Khalify, Zipline a Dubai Mall. Jezdily na písečných dunách Safari, užily si barbecue v beduínské vesnici, plovoucí oběd v bazéně a tematické večeře od hotelu – tureckou, asijskou i tradiční arabskou. Na soustředění dokonce dvě z finalistek oslavily narozeniny.

Cenné rady od Miss World
Na zahraničním soustředění v emirátech byly natočeny medailonky dívek, které, jak prozradil kreativní ředitel soutěže Sam Dolce, byly inspirovány dnem i nocí a kontrastem mezi pláží a písečnými dunami na arabské poušti. Kromě těchto medailonků dívky fotily a natáčely reklamní spoty, absolvovaly školení Miss Grand s Marianou Bečkovou, která se na této světové grandslamové soutěži umístila na skvělém 5. místě, a také Miss World s Krystynou Pyszkovou, která jim též předala cenné rady a zkušenosti i z modelingu. Tato školení dívkám pomohou s přípravou na finále.

Galerie

Velkolepý finálový večer
Finálový večer se koná 13. května ve Foru Karlín v Praze a vysílán bude živě na Nova Fun od 20:20. Hlavním mediálním partnerem soutěže je televizní a mediální skupina Nova Group. Program bude živě vysílán na Nova Fun v prime time 20:20 a online na Voyo. Režisérem celého večera je Samuel Jaško. Součástí finálového večera budou mimo jiné i živá pěvecká vystoupení. Ke konkrétnímu odhalení vystupujících dojde na další tiskové konferenci MISS CZECH REPUBLIC.


Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Miss Czech Republic

Články k pořadu Miss Czech Republic

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady