Slavnostní odhalení korunky pro Miss Czech Republic 2023: Tento skvost ozdobí vítězku!

Dívky, které se účastní Miss Czech Republic 2023 se nyní připravují na finále 13. května, které jako hlavní mediální partner TV NOVA odvysílá na stanici Nova Fun. Spolu s krásnými soutěžícími byla poprvé odhalena také korunka pro vítězku, již tradičně od Olgy Kopalové Rynešové z dílny ŠENÝR Bijoux.

Zbrusu nová korunka je zcela inovativně v nových bílo-modrých barvách, a dokonce ve zlatém kabátku. Nese název Křehká NOBLESA a opět ji vyrobil tým Olgy Kopalové z jablonecké firmy ŠENÝR Bijoux spolu s kreativním ředitelem soutěže Samem Dolce a ředitelkou a majitelkou soutěže Taťánou Makarenko. Tento skvost ozdobí vítězku nejprestižnější soutěže krásy v Česku Miss Czech Republic 2023, která v současné době vlastní 4 z 5 Grand Slamových licencí světových soutěží krásy.

Snoubení krásy a křehkosti
„Naše korunka Křehká NOBLESA snoubí krásu a křehkost mladých dívek, které se ucházejí o titul královny krásy, a jejich vznosnost a noblesu. Zároveň jsem přesvědčena, že mnohé z nich dokáží změnit něco zásadního ve světě, ukázat svou velkolepost a důstojně reprezentovat naši Českou republiku.“ uvedla Olga Kopalová Rynešová majitelka ŠENÝR Bijoux.

Krása střídá nádheru
Ústředním motivem korunky je designové uskupení dvou velkých kamenů – jeden ve tvaru kapky a druhý ve tvaru obdélníku v safírově modré barvě. Oba kameny vyjadřují soulad klasického a moderního designu. Dále pozorné oči upoutají perličky dodávající ozdobě onu křehkost i noblesu zároveň. Stovkami třpytivých kamenů různých velikostí v barvě křišťálu a safíru je pak dotvořen celkový obraz tohoto zlatavého šperku. Záři je nutné připsat pravému zlatu na korunce.

​„Sluneční záře korunky ve zlatém kabátku je pro mě synonymem energie, kterou vítězka při korunovaci obdrží. Věřím, že jí změní život v tom nejlepším slova smyslu a že to podobně můžeme zprostředkovat i dalším ženám ozdobeným našimi šperky.“ doplnila Kopalová.

Galerie

Ručně vytvořené šperky s jedinečným designem
Rodinná firma ŠENÝR Bijoux pod taktovkou Olgy Kopalové Rynešové patří mezi nejlepší výrobce bižuterie v Čechách, má tradici šperkařství již od roku 1900. Největší úspěchy slaví na světových veletrzích v Evropě a Asii. Jejími korunkami se pyšní vítězky České Miss z let 2011 až 2015. Získala popularitu nejen v tuzemsku, ale i na světových soutěžích krásy. Od roku 2010 do roku 2015 měly putovní korunku od ŠENÝR Bijoux například královny krásy Miss Réunion. Od roku 2019 svými unikátními designy korunek zdobí vítězky Miss Czech Republic, která má aktuálně většinu licencí na světové soutěže. Šperky od ŠENÝR Bijoux zdobí i význačné osobnosti kulturního a politického života v různých částech planety, stejně jako všechny ženy, které touží originálně doplnit svou krásu ručně vytvořenými šperky jedinečných designů.

​Finálový večer Miss Czech Republic 2023 sledujte 13. května na Nova Fun od 20:20.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Miss Czech Republic

Články k pořadu Miss Czech Republic

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady