Známe 11 finalistek Miss Czech Republic 2023: Která z krásek získá korunku?

Již 14. ročník soutěže Miss Czech Republic 2023 představil své finalistky. Dívky se nyní budou připravovat na finále 13. května, které jako hlavní mediální partner TV NOVA odvysílá na stanici Nova Fun. Spolu s krásnými soutěžícími byla poprvé odhalena také korunka pro vítězku, již tradičně od Olgy Kopalové Rynešové z dílny ŠENÝR Bijoux.

Ve čtvrtek 26. ledna došlo na tiskové konferenci k odhalení 11 finalistek letošního ročníku MISS CZECH REPUBLIC. Ředitelka Taťána Makarenko zde prozradila další detaily nadcházejícího finále a v neposlední řadě bylo představeno zahraničního soustředění finalistek, které je čeká již tuto neděli odletem do Spojených arabských emirátů. Toto zahraniční soustředění se díky cestovním kancelářím Exim a Fischer bude konat v 5hvězdičkovém hotelu DoubleTree by Hilton Resort & Spa Marjan Island.

Mezi finalistky si probojovaly cestu tyto dívky: Erika Teichertová, Dominika Němečková, Veronika Dočkalová, Kristýna Dušková, Sophia Osako, Marie Jedličková, Kateřina Mládková, Justýna Zedníková, Nicole Ebnerová, Anna Benešová a Barbora Bláhová. Dívky budou druhý týden v květnu bojovat o vítězství v této soutěži.

Galerie

​​Dívky, které postoupily do finále, nyní čeká zahraniční soustředění v Ras al Khaimah v luxusním 5thvězdičkovém hotelu DoubleTree by Hilton Resort & Spa Marjan Island. Na soustředění budou natáčeny medailonky dívek, které, jak prozradil kreativní ředitel soutěže Sam Dolce, budou inspirovány dnem i nocí. Kromě těchto medailonků budou dívky natáčet reklamní spoty a absolvovat další školení, která jim pomohou s přípravou na finále.

​Finálový večer se bude konat 13. května ve Forum Karlín v Praze a vysílán bude živě na Nova Fun od 20.20. Hlavním mediálním partnerem soutěže se stala televizní a mediální skupina Nova Group. Program bude živě vysílán na Nova Fun v prime time 20:20 a online na Voyo. Režisérem celého večera je Samuel Jaško. Součástí finálového večera budou mimo jiné i živá pěvecká vystoupení. Ke konkrétnímu odhalení vystupujících dojde na další tiskové konferenci MISS CZECH REPUBLIC.

​Zbrusu nová korunka, která byla představená na tiskové konferenci od Šenýr Bijoux, je zcela inovativně v nových bílo modrých barvách, a dokonce ve zlatém kabátku. Nese název Křehká NOBLESA a opět ji vyrobil tým Olgy Kopalové z jablonecké firmy ŠENÝR Bijoux spolu s kreativním ředitelem soutěže Samem Dolce a ředitelkou a majitelkou soutěže Taťánou Makarenko.

​Šperky od ŠENÝR Bijoux zdobí nejen královny Miss Czech Republic již od roku 2019, ale také významné osobnosti kulturního a politického života v různých částech planety, stejně jako všechny ženy, které touží originálně doplnit svou krásu ručně vytvořenými šperky jedinečných designů.

Finálový večer Miss Czech Republic 2023 sledujte 13. května na Nova Fun od 20:20.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Miss Czech Republic

Články k pořadu Miss Czech Republic

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady