Ivka z MasterChefa po letech razantně změnila image! Co ji k tomu vedlo?

Ivka Sarauerová je jedna ze soutěžících z MasterChef Česko 2020. Mezi její největší vášeň patří pečení. Teď je ale v popředí zájmu internetu kvůli něčemu úplně jinému! Ivka totiž prošla razantní změnou image.

Ivka dlouhou dobu nezměnila image, fanoušci MasterChefa a jejího pečení ji znají jako krátkovlasou blondýnu. Ona se ale rozhodla pro změnu – prodloužení vlasů! Jaký to mělo důvod? To pro nova.cz exkluzivně prozradila.

Změna

Nejvtipnější je to, že to nebylo vůbec promyšlené. Kamarádka se mě zeptala, jestli nechci nechat prodloužit vlasy, a tak jsem si řekla proč ne, žijeme jen jednou. Byla to tedy výzva jak pro ni, tak pro mě,“ směje se Ivka.

Ivka z MasterChef Česko 2020 a proměna v podobě prodloužených vlasů.
Ivka z MasterChef Česko 2020 a proměna v podobě prodloužených vlasů.  |  FOTO:  Instagram Ivy J. Sarauerové

Vlasy

Všechno je jednou poprvé. A to i pro Ivku, protože dlouhé vlasy měla pouze na základní škole a od té doby si nechávala dělat svůj charakteristický krátký sestřih. „V životě jsem nezažila ten pocit, že bych si udělala culík nebo drdol. Nejdelší vlasy jsem měla na základní škole, kdy jsem měla mikádo. Mám je ale strašně jemné a mám jich málo. Na střední škole jsem byla i úplně dohola. Od té doby nosím krátké vlasy. Takže mít teď dlouhé je pro mě strašně divné. Jsem z toho zatím rozpačitá. Po dvou dnech ale nedokážu říct, jestli si to tak nechám, dám tomu čas.“

Reakce

Ivka svou velkou proměnu sdílela na sociálních sítích a její fanoušci na toto téma dost diskutují. Cukrářka si z toho ale nic nedělá. „Vtipné je, že to lidi řeší víc než já. Žádné komentáře jsem ale nečetla a je mi to úplně jedno,“ svěřuje se. A co na to její synové? „Staršímu synovi se to vůbec nelíbí a nechtěl, abych na prodloužení šla, že prý jsem krásná s krátkými vlasy. Mladšímu synovi se to na druhou stranu hodně líbí.“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Iva J. Sarauerová (@ivka_fitbake)

Celou řadu MasterChef Česko s Ivkou najdete na Voyo!

 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu MasterChef Česko

Články k pořadu MasterChef Česko

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady