Lea z Masterchefa ukázala fotku spokojené rodiny: Malý Teodor je celá maminka!

Finalistka MasterChef Česko 2019 Lea Skálová se koncem roku 2022 stala maminkou. Tři dny před Štědrým večerem si s partnerem nadělili ten nejkrásnější vánoční dárek – porodila syna Teodora. Nyní pohledná kuchařka na Instagramu sdílela fotografie spokojené rodiny.

Usměvavá kuchařka Lea Skálová, která v reality show MasterChef Česko sršela dobrou náladou, 21. 12. 2022 porodila syna Teodora.

„Po 21 hodinách naprostýho Mordoru Ti na svět stejně museli pomoc. Ale teď, teď jsme komplet. Miluju Tě, miluju Tvýho nejlepšího tátu, miluju všechny, díky kterým to nakonec dobře dopadlo. Miluju svět. MILUJU,“ napsala Lea na sociální sítě.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Lea Siekel (@leaskalova)

Lea nyní zveřejnila na Instagramu fotografie, kde je nejen se synem, ale také s manželem. Na spokojenou rodinu je radost pohledět. „Jdu se tady na chvíli rozplývat, jo? Dneska je to čtyři týdny, co pan malý kobliha vykoukl na svět. A já nemůžu být šťastnější. Strašně to letí a já si vychutnávám každou vteřinu i ty náročný i ty krásný,“ napsala dojatá maminka k příspěvku.

Galerie

​Lea skončila v show MasterChef Česko na třetím místě. Ve finále zabojovala proti Janu Vorlovi a Kristíně Nemčkové. Pokud i vy miluje vaření a jste soutěživí, máme pro vás skvělou zprávu! Již nyní se můžete přihlásit do další řady této kulinářské show skrz dotazník na nova.cz!

Show MasterChef Česko sledujte na Voyo! 

Související videa

Lea Skálová
Lea Skálová

 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu MasterChef Česko

Články k pořadu MasterChef Česko

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady