Lea z MasterChefa se stala maminkou! Po náročném porodu sdílela dojemné foto ze sálu

Lea, která se v roce 2019 účastnila soutěže MasterChef Česko, se stala maminkou! Po náročném 21hodinovém porodu přivedla na svět svého prvorozeného syna! Jaké mu dala jméno?

Lea dostala ten nejkrásnější vánoční dárek! Jen pár dnů před Štědrým večerem přivedla na svět prvorozeného syna. Chlapeček, který se narodil 20. 12. 2022 dostal jméno Teodor.

„Po 21 hodinách naprostýho Mordoru Ti na svět stejně museli pomoc. Ale teď, teď jsme komplet. Miluju Tě, miluju Tvýho nejlepšího tátu, miluju všechny, díky kterým to nakonec dobře dopadlo. Miluju svět. MILUJU,“ napsala Lea na sociální sítě.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Lea Siekel (@leaskalova)

Gratulující

Mezi prvními gratulujícími se samozřejmě objevil nejdříve kolega z MasterChefa Berky, kterému se malý chlapeček moc líbil: „To je zlatíčko.“ Pozadu nezůstala ani další soutěžící MasterChefa Ivka, nebo dokonce Agáta Hanychová, kteár napsala: „Gratuluju, holko naše!“

Od dob MasterChefa se toho u ní hodně změnilo. Diváci ji dříve znali jako Skálovou a jistě uronili nejednu slzu dojetí, když ji její tehdejší přítel přímo během natáčení kulinářské show požádal o ruku. Nakonec se jejich cesty po konci soutěže rozešly. Lea má teď nového partnera i příjmení – Siekel.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Lea Siekel (@leaskalova)

Co má Lea společného se soutěží MasterChef Česko 2022? Podívejte se na následující bonusová videa!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu MasterChef Česko

Články k pořadu MasterChef Česko

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady