Martin a Snídaně? Bizár! Právě proto mu Terka přála před finále výhru

Byla posledním postupujícím do velkého finále MasterChef Česko, a i když po sošce a titulu amatérského kuchtíka roku toužila, měla i jedno další přání. Kdo byl jejím favoritem a proč ho viděla i jako absolutního vítěze soutěže?

Terka Hybšová se v MasterChef Česko zapsala jako energická divoška, která je tak trochu beran a nebere si servítky. Když si něco myslí, tak to i řekne. Terka se v rozhovoru před finále svěřila s tím, že by to přála Martinovi Pecinovi. Myslela si totiž, že by to byla vážně sranda. 

Terko, veliké finále?

Já mám za sebou zpovědnici a teď jsem seděla asi pět minut v šoku. Opravdu to nesnáším, protože je to taková ta klišé věta: Já jsem to nečekala a teď půjdu domů. Ale já jsem to opravdu nečekala, vsadila jsem dvě kila naproti sobě, že půjdu domů. Kilo a kilo, nic extra, ale vsadila jsem se. Fakt, od toho momentu, kdy jsme se dozvěděli, že jdu s Ondrou, tak jsem si říkala, no dobrý. Běž si to tam užít Teri, udělej hezké vaření, zavař si. Ať je to sranda hlavně a na shledanou.

Takže ty ses vsadila na to, že prohraješ?

Jo, ale já jsem si říkala, že je to dobré. Když prohraju, pojedu o dvě kila a hned to můžu propít ve vlaku.

Překvapilo tě nakonec, kdo byl ve finále?

Takhle, já vím, že Betty je skvělá a Martin je skvělý. Na Martina jsem si hodně vsázela, na mě s Betty trochu míň. A já jsem měla různé kombinace, protože nad tím všichni přemýšlíme, jak se sledujeme navzájem. Jak se sledujeme z toho balkónu, tak vidíš, jak ten člověk vaří, proto by sis třeba vsadil, že nebude třeba Acík ve finále. I když i ty pochybnosti jsem měla a nikdy jsem si nepředstavila, že to zrovna bude tenhle trojboj.

Galerie

Dokážeš si představit Martina, že například přijde do Snídaně a rozdává autogramy?

No právě, že ne a mně to přijde jako skvělý bizár a já bych mu to hrozně přála. To by byl úplný gól! Ale samozřejmě si to neumím představit. Martin na rovinu řekl, že to ani dělat nebude. Já bych to ale strašně chtěla, tak jak vyhrál tu bagetu, to bylo skvělý.  

Celou řadu Masterchef Česko 2022 sledujte na Voyo.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu MasterChef Česko

Články k pořadu MasterChef Česko

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady