Chyby Terky z Masterchef Česko: Vzpomínám na ně i po deseti letech!

Každý z nás v životě chyboval a někdy musel s omluvou nebo pravdou ven. Soutěžící skládali v jednom z dílu MasterChef Česko reparát z nepovedených pokrmů – tedy kromě Terky. Ta jako jediná nevařila, i když ona sama během soutěže jeden velký reparát s vypadnutím a návratem do MasterChefa zažila. Poučila se ze svých chyb?

Od začátku měla našlápnuto na finále, tak mluví většina konkurentů o Terce v soutěži MasterChef Česko. Ona sama dokonce získala odznak imunity, který ovšem nevyužila – a to se jí vymstilo, protože musela soutěž opustit. „Jsem prostě tvrdohlavá.“ V návratovém kole jí ovšem porotci dali další šanci. Jak ji Terka přijala a dělá dnes něco jinak?  

Téma dnešního večera byly chyby. Dokážeš přiznat chybu?

Jo, dokážu. Kdysi mi to nešlo, teď už to dokážu. Není to okamžitě, ale většinou to uznám.

A omluvit se, pokud uznáš svou chybu?

Já jsem z rodiny tvrdohlavých lidí a omlouvám se paradoxně nejvíc. Protože kdybych se neomlouvala, tak se spolu nikdo nebavíme. Takže si vždy řeknu, že mi to za to nestojí, a jdu se omluvit.

Galerie

Řešíš hodně chyby, že by tě trápily zpětně?

Občas si na to vzpomenu, takové to, jak si vzpomeneš na něco po deseti letech. A uděláš: „Ale né!“ Normálně sedíš a najednou si vzpomeneš buď na nějaký trapas, nebo na něco, co se stalo před XY lety. A většinou se snažím poučit, protože ta chyba už se stala a stejně to nezměníš. Tudíž to svým způsobem neřeším, spíš se snažím radši najít nějaké řešení a už ty chyby neopakovat. Ale pak jsou určité situace, kdy tu chybu zopakuju třeba třicetkrát. Jenom abych se ujistila, že to byla fakt chyba. Třeba ve vztazích.

Dokážeš si vzpomenout, které jídlo se ti nejvíce nepovedlo?

Já jsem nad tím přemýšlela a vlastně jsme nad tím přemýšleli i s porotou. Porotci pak navrhli tacos, na kterém jsem vypadla. Ale vzhledem k tomu, že jsem nedostala ani žádné hodnocení, tak nevím. Mně to chutnalo, ale zase je to subjektivní.

Jak ses v MasterChefovi posunula?

Já jsem přestala odmlouvat. (smích) Ale asi jsem začala reálně více poslouchat. To je ta fakt ta realita, kterou mi tady hodně vštěpují. A faktem je, že jsem se naučila asi víc poslouchat ty kluky a nebýt tak „zabejčená“.  A co se týče vaření, já nevím. Přijde mi obecně, a všimla jsem si toho na balkóně, že jsme všichni víc v klidu. Nikdo už tam zmateně nepobíhá jako včelka, nehledá, co kde je. Nic se nepálí, nikde nic nehoří. Je to takový klidný, soustředěný vaření. To vidím na nás všech, že jsme víc v pohodě.

U koho tě překvapilo, že ze soutěže vypadl?

Robin. Stoprocentně Robin, myslím, že jeho vypadnutí byla největší chyba. Byl to největší úlet a myslím si, že tady Robin měl být, a není tady. To nedává vůbec smysl. Místo něj zůstali lidé, kteří už tam dávno nemuseli být. Tím neříkám, že by nebyli moji kamarádi, mám vás ráda. Ale když se budeme bavit kuchařsky, tak Robin byl největší úlet.

​Show MasterChef Česko sledujte každé úterý a středu od 20:20 na Nově! Nebo už teď na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu MasterChef Česko

Články k pořadu MasterChef Česko

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady