Lubinovi z MasterChefa vegetariánská kuchyně nesedí. Udělá hromadnou zabijačku pro Pražáky?

Poslední vypadlý soutěžící Lubina z MasterChef Česko zpětně hodnotí vegetariánské pokrmy. Proč se rozhodl i přes první nezdary opět pustit do zeleniny místo masa? A bude se i do budoucna snažit k bezmasým pokrmům najít cestu?

Lubinovi se povedlo soutěž opustit hned dvakrát a pokaždé v tom sehrála roli zelenina. On sám ji nevyhledává a je specialistou letošního ročníku na dančí hřbet.

Překvapilo mě, že jsi zvolil tu samou věc, co už tě jednou vyřadila. Co tě k tomu vedlo?

Možná jsem si chtěl dokázat, že dokážu udělat vegetariánské jídlo. Ale nebylo to tak, že bych ho úplně chtěl dělat, ale tou druhou věcí byly fíky, a to už pak dohromady s masem nešlo. Ale jo, nevadí. Je vidět, že vegetariánskému masu, teda ne masu, jídlu se budu vyhýbat, a to velkým obloukem. Budu se věnovat právě spíš masu, které mi jde.

Martin říkal, že měl předsudky kvůli tomu, že jsi policista. Kdy se váš vztah prolomil?

My jsme měli oba úplně stejný pocit. Když jsem viděl Martina poprvé, tak jsem si myslel, že to je arogantní člověk, že si s ním nebudu absolutně mít co říct. Ale potom jsme se jednou zapovídali a najednou se to zlomilo, zjistili jsme, že jsme oba normální. A stali se z nás dobří přátelé, takže jsme se navzájem překvapili… To je přesně ono. Na první pohled dá člověk na nějaké myšlenky, že takový člověk je, ale ono to tak není.

Také padly slova o zabijačce. Jak dlouho ji plánujete?

Protože jsme oba s Martinem masáci a máme tyhle věci rádi, tak by Pražáci chtěli přijet k nám na vesnici. Uděláme si společně klasickou zabijačku. Doufám, že nám vyjde i sníh a bude to taková Ladovská zabijačka... Ze všeho se bude čoudit, pářit a budeme dělat klobásy, jednoduše všechny zabijačkové pochutiny. Chtěli se přidat všichni, takže uděláme hromadnou zabijačku.

​Show MasterChef Česko sledujte každé úterý a středu od 20:20 na Nově! Nebo už teď na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu MasterChef Česko

Články k pořadu MasterChef Česko

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady