Vyhraje Betty MasterChefa? Spousta věcí na ni doléhala, teď je jiná, říká Vojta Urban

Betty Minaříková a Vojta Urban se nedávno díky svatebnímu focení světu ukázali jako ženich a nevěsta nanečisto. Fanoušci MasterChefa o emotivní Betty diskutují jako o možné výherkyni celé kulinářské show. Vojta Urban prozradil, jak se jeho krásná přítelkyně změnila pod vlivem natáčení.

Pro mnohé diváky je osmadvacetiletá Betty Minaříková favoritkou televizní show. Internetové diskuze se hemží názory na to, kdo by MasterChefa měl vyhrát.

Někteří diváci argumentují tím, že minulý rok vyhrála žena, teď by tedy podle nich měl vyhrát muž. Druzí tvrdí, že to bude právě krásná Betty. Kdo obdrží titul MasterChef Česko se dozvíme 14. prosince.

Dvojice z pořadu MasterChef Česko FOTO:  TV Nova

Jak pomohlo natáčení MasterChefa Betty Minaříkové

Nerozlučný pár se dal dohromady už na začátku natáčení. Byla to tak trochu láska na první pohled, jak prozradil Muž roku 2019. Kromě krásy Betty oplývá i vysokou citlivostí a empatií. Silně prožívá nejen své vaření, ale i postupy a prohry jiných. Natáčení kulinářské show ji podle Vojty neuvěřitelně zocelilo, dál jí drží palce.

​„Pro mě je super mít vedle sebe někoho, ke komu můžu vzhlížet. Nejen to, jaký je člověk, jaká je kuchařka, ale jak se během soutěže zoceluje, protože je to náročné. Na začátku tam na ni spousta situací doléhala. Dnes mi přijde, že je mentálně tak otužilá soutěží, že ji nerozhodí skoro vůbec nic,“ prozradil v exkluzivním rozhovoru Vojta Urban.

FOTO:  Tereza Koptová

V MasterChefovi potkali spřízněnou duši

Na vlastní účast v MasterChefovi Vojta Urban vzpomíná jen v dobrém, přinesla mu totiž to nejcennější. „My jsme v MasterChefovi našli jeden druhého. Říkáme, že kdybychom našli ‚jenom‘ tu spřízněnou duši a ten život by se nám jinak nezměnil, tak jsme šťastní,“ říká. Minulý týden si Betty a Vojta dokonce vyzkoušeli svatbu nanečisto. Podívejte se na exkluzivní reportáž.

​Vojta Urban a Bety Minaříková spolu žijí už více jak sedm měsíců. Babí léto strávili na gastronomických výletech s nejnovějším automobilem CITROËN C5 X.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu MasterChef Česko

Články k pořadu MasterChef Česko

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady