Výřečná, divoká a prostě uragán energie: Takhle Petra Krajčinovič prošla MasterChefem!

Petra Krajčinovič se probojovala až do finálové šestky. Všechny tři porotce pobavila hned na začátku. A proto všichni věděli, že to bude jízda. Podívejte se na cestu Petry a její nejemotivnější momenty v soutěži MasterChef Česko 2022.

Už v úvodním castingovém kole Petra ukázala svou divokou tvář, když neváhala ani vteřinu, popadla suroviny a zavelela: „Tak a jedem!“ Následně se pustila do svého receptu na máslové kuře.

Petra Krajčinovič

První setkání s porotci probíhalo nejdříve stejně poklidně jako u všech soutěžících, když prohlásila: „Dobrý den, já jsem Petra. Petra Krajčinovič.“ Ovšem po chvíli opět sklouzla ke své divoké přirozenosti. A nebyla k zastavení. První dávku své energie dala tedy všem porotcům ochutnat zároveň. Ti se sice nedostali ke slovu, Petra si však získala jejich sympatie. 

Galerie

Plná emocí

Soutěžící od poroty dostali do prvního kola zadání, aby vytvořili pokrm, který je přesně vystihuje. A protože je Petra autentická a nic neskrývá, hned na úvod vyložila všechny karty na stůl. Máslové kuře popsala jako chod, které je stejný jako ona. Tady jako jídlo veselé, divoké, radostné a plné pozitivních emocí. Emotivních momentů zažila během soutěže nespočet. Minimálně pokaždé, když postoupila, radovala se tak, jak to snad žádný jiný soutěžící nedělá. Radek Kašpárek z toho měl dokonce jednou obavy, když ji upozornil: „Petro, opatrně, na srdce.“  

Obávaná jídla 

Také Petra se (stejně jako ostatní soutěžící) se musela poprat s výzvami, které jí nebyly blízké. Držela se však svého hesla: „Neodcházím z boje, ne.“ Všechny výzvy nakonec zvládla. První problematický pokrm připravovala v rámci výzvy, která zhmotňovala nejobávanější pokrmy soutěžících. Pro Petru to znamenalo vařit z malého selátka. Téměř se rozplakala, protože jí to připomínalo miminko. Další obávanou událostí pro ni bylo vaření z chobotnice. Neodkázala se jí dotknout, a tak ji s mlácením pomohl specialista v oblasti pomáhání a ochrany Lubina. Nakonec svůj odpor k chobotnicím překonala. Poradila si zkrátka se vším.

Zasloužený odpočinek

V posledním vyřazovacím kole se i přes obstojně připravené suflé musela se soutěží rozloučit. Ale odcházela s grácií, ve své podstatě nic nepokazila, jen minimální rozdíl rozhodl o tom, kdo půjde domů. A nebyla by to Petra, aby odcházela zachmuřeně. Vyskočila na pult a zahlaholila: „Já si teda jako docela ráda vorazim, sice mě to samozřejmě mrzí, protože pětka je boží!“ A co řekla porotcům? „Já jsem si nic nepřipravila, ale Přemkovi už tykám, takže by sem vám nabídla taky tykání…“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený byKrajcinovic (@petra_krajcinovic)

Show MasterChef Česko sledujte každé úterý a středu od 20:20 na Nově! Nebo už teď na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu MasterChef Česko

Články k pořadu MasterChef Česko

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady