Petra rozdává rady do života. Komu expertka z Masterchefa popřála osobní rozvoj?

Petra Krajčinovič, která se zapsala do soutěže svou energickou povahou, v dalším kole kulinářské show MasterChef Česko vypadla v rozstřelu s Martinem. Jaké byly její pocity bezprostředně po této události?

Petra Krajčinovič se probojovala až do finálové šestky. Porotce si kromě neutuchajícího odhodlání získala také upovídaností a energií. Jak je možné, že si dokázala ve stresem nabité soutěži udržet takový drive? Nebyla z toho už unavená?              

Jaký detail rozhodl o tvém vypadnutí?

Nevím, jaký detail to byl, ale jsem upřímně ráda, že pro mě tahle velkolepá jízda už končí. Protože jsem fyzicky unavená. Hlava by chtěla, ale tělo už prostě stagnuje. Už mě prosí o pomoc, v podstatě už několik týdnů.

Galerie

Bylo tohle tvoje první suflé?

Ano, bylo to pro mě poprvé. Já jsem tady vyhlášená masařka, opravdu nejsem cukrářka. Nemám ráda sladký, takže dneska mám úplně zalepenou pusu.

Říkala jsi, že s tebe spadla celkově tíha této soutěže. Ale bude se ti přece jen po něčem stýskat?

Bude se mi stýskat po lidech. Je tady spousta šikovných a inspirativních mladých lidí, kteří mají tah na branku. Já jsem ráda, že jsem mohla i těm mladým ukázat, že hodnoty jsou někde jinde než v soutěži. Ale když už se do toho pustíš, tak se prostě drž. Kráčej a krájej to dál ten metr. Doufám, že někteří z nich se dostanou do finále.

Odešla jsi s velkou grácií. A dokonce sis potykala s porotci.

My na sebe vždycky tak mrkáme. A i se na sebe ušklibujeme. Tak jsem si říkala, že jim nabídnu tykání, určitě na to celou dobu čekají (smích).

Vy jste měly s Terkou nějaký problém během soutěže?

My už jsme si to vyříkaly, to bylo hromadu dílů zpátky. Zrovna jsem schroustávala nějakou těžkou smutnou zprávu a Terka mi velmi netaktně něco řekla. A pak se ušklibovala. Ona se to pak snažila řešit, někde něco zaslechla, protože já jsem vybouchla. Ale já sem jí řekla, že mimo soutěž nechci řešit osobní věci. A že bych jí přála osobní rozvoj, protože je velmi šikovná a inteligentní. A možná se jí pak uleví.

Kdo je pro tebe nový MasterChef?

Pro mě je už několik desítek epizod zpátky Ondra, takže budu fandit Ondrovi už jenom za jeho čistý srdce, věření na ježíška, a to že ho přinesl čáp. Já ho mám ráda od začátku, A mám ráda Martina. Je mi líto, že to dneska dopadlo, jak to dopadlo, ale je to prostě hra. Vyhrává ten lepší hráč.

Show MasterChef Česko sledujte každé úterý a středu od 20:20 na Nově! Nebo už teď na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu MasterChef Česko

Články k pořadu MasterChef Česko

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady