Zničená Petra po vypadnutí z MasterChefa: Přišla šílená únava, za zkušenost děkuju

Petra Krajčinovič se v další epizodě show MasterChef Česko musela se všemi rozloučit. Jak to všechno prožívala? A přihlásila by se do soutěže znovu?

Cukrářská výzva nesedla dvěma soutěžícím. A to vyhlášeným masařům letošního ročníku Martinovi a Petře. Oba se museli v závěrečné výzvě utkat se suflé, které rozhodlo o dalším postupu a vypadnutí. Dokonce i vyrovnaný (a až stoicky klidný) Martin se v tomto díle trochu rozladil. Ovšem v závěrečném rozstřelu Petru o kousek porazil. Ale jak řekli porotci, jednalo se pouze o detail. Petra tak odcházela s grácií a vztyčenou hlavou. 

Přihlásila by ses znovu do soutěže MasterChef Česko?

V těchto dnech asi ne. Ale před čtrnácti dny jsem myslela, že ano. Zeptej se mě třeba za čtrnáct dní a třeba ti řeknu, že jo. Protože tuším, že tam budou asi i jiné díly. Jestli nevypadnu, vlastně nevím? Počkej, jak to bude, vypadnu? (smích)

Galerie

​Celkově to byla výborná zkušenost. Já jsem byla dva roky ve stojatých vodách se svými produkty, programy a kurzy. Cítila jsem, že potřebuji nějakou změnu, nakopnout, a i kdyby to mělo být na úkor mého zdraví a šílené únavy, kterou jsme měla. Měli jsme ji všichni, protože jsme se bavili, co člověk cítil, když to skončilo. Já jsem spala, spala, spala. Potřebovala jsem vypnout. Děkuju za tu zkušenost, ale teď kdyby jsem měla poslat přihlášku, tak to neudělám. 

Ty jsi zmínila, že máš svoje podcasty, kdo byl zatím nejukecanější?

Ty brďo, Aco kupodivu ne, což jsem se divila. Asi to bylo spíše tím, že já jsem ho musela zastavit a vrátit. Protože on, jak je hodně energický, hlučný a hodně se hýbe, tak mi mlátil do stolu a ten mikrofon to všechno bral. Točil se na židli a jak je neklidný, tak tam byly ruchy. A musela jsem to vzít od začátku znovu.

Co ty a sociální sítě?

Mám zkušenost třeba s Facebookem, kdy byl covid. (...) A mladší dcera moje ráda vaří, takže jsme spolu začaly živě vařit na Facebooku. (...) A dávaly jsme tam různé typy, jak děti zabavit a učit třeba krájet, protože já jsem takový didaktik. Zase jsem u těch dětí, u toho rodinného krbu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený byKrajcinovic (@petra_krajcinovic)

Já sociální sítě a likes sleduji jenom z business hlediska. Pro mě to není o tom, že „oni mě nemají rádi, protože mám míň“. Vlastně ani nevím, kolik mají moji kolegové. Právě proto se nechci pouštět do těchto věcí. Protože já si myslím, že pak nás tohle roztrhá. Mně záleží na tom, aby se mi rozjely věci, abych se měla hezky na důchod, a ne jestli mi někdo dává likes a sleduje mě. Protože ve dvaapadesáti letech se poměřovat, to už je pro mě pasé. Jsem spokojená s výsledky, tak jak jsou. A pokorně čekám, jestli to bude lepší nebo aspoň takový jaký to je.   

Show MasterChef Česko sledujte každé úterý a středu od 20:20 na Nově! Nebo už teď na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu MasterChef Česko

Články k pořadu MasterChef Česko

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady