Nechal vyrobit prstýnek, o ruku ji požádal na útesu. Kdo z MasterChefa se zasnoubil?

Jak jsme si všichni mohli všimnout, láska prochází žaludkem. Tuto skutečnosti potvrdili v rané fázi soutěže Vojta a Betty, kteří své cukrbliky už nemohli dál skrývat, protože, co si budem, ve studiu je 9 kamer, a tak se dost nabízí, že to nezůstane bez následků. Situace kolem Romea a Julie se nám poté trochu zvrtla… Místo lásky kolovala po internetu nenávist a cukříčci dostali pěkný kartáč. Proč? Protože se mají rádi? Dejme lásce ještě jednu šanci, máme tu pro vás další radostnou novinu. Zasnoubení!

Potkali se před dvanácti lety na vernisáži umělkyně Lény Brauner (to je ta paní, co pobíhá po Letné s liščím ocasem a spolu s Kapitánem Demem byli hosty Honzy Punčocháře v jeho restauraci U Matěje, když tam vařili Roman a jeho banda). Měli společné kamarády, kteří je na umělecký dýchánek vzali. A jak potvrdila samotná budoucí nevěsta, byla to láska na první pohled.

Vyhrál lásku
Nejspíš vám došlo, že BettyVojtou se do toho v nejbližší době praštit nechystají (nebo?). Ten, kdo udělal životní rozhodnutí, byl někdo jiný. Nešťastně onálepkovaný Adam, který se napil při vaření ze džbánku s vínem, to s popularitou u diváků také zrovna nevyhrál. Co ale vyhrál, je právě ta láska. A ta je na světě nejdůležitější!

Souhlasila až napodruhé!
A kdo je jeho vyvolená? Viktorie Macánová je studentkou Vysoké školy uměleckoprůmyslové. Vidět jste ji mohli v castingovém díle i s kocourem Zoranem. Drobná brunetka v rozhovoru pro nova.cz přiznala, že s Adamem to nebylo vždy jednoduché. „Bydlíme spolu pět let, ale celou dobu jsme spolu nechodili. Vyzkoušeli jsme i jiné partnery a zjistili, že nám nejvíce vyhovuje náš vztah.“ Jejich romance jako na horské dráze možná právě krásně ilustruje samotnou žádost o ruku. „První jsem řekla ‚možná‘, protože jsem se trochu styděla. Podruhé ‚ano‘,“ odpovídá Viktorie. To, že se ji Adam chystá požádat o ruku, ale tušila, protože jí nechával vyrobit prstýnek.

FOTO:  archiv Adama Willanta

Jak to mají v kuchyni?
Tam se pohybují na střídačku oba. Každý má svůj prostor a někdy si zavaří i společně. Viktorie vaří už odmalička, a dokonce Adamovi pomáhá s dochucováním. „Jsem ráda, že na vaření nejsem sama a že je u nás doma normální, že muž vaří.“ Že by se příště do MasterChefa přihlásila Viki? Není to ale jen jejich kuchyňský koutek, kde společně holdují gastro pokušením. Ado a Viki si rádi vyrazí na jídlo ven, a to i ven do jiné země. Společně je baví objevovat nové chuti a pokud jejich bříška spokojeně vrní (jako Zoran), neváhají podnik podpořit.

FOTO:  archiv Adama Willanta

Láska zraje jako meruňky
To, že Viki nosí na ručce prstýnek, moc lidí neví. Tak se omlouváme, ale teď už jo. Oběma přejeme, ať jejich láska zraje jak meruňky na stromě za ateliérem MasterChefa, ať jejich jazýčky ochutnávají jen ta nejlepší jídla, ať jejich apetit nikdy nevyhasne – zkrátka ať je i dál pojí láska k jídlu, protože jídlo je láska. A láska je potřeba.

Show MasterChef Česko sledujte každé úterý a středu od 20:20 na Nově! Nebo už teď na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu MasterChef Česko

Články k pořadu MasterChef Česko

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady