MasterChef se poprvé nenatáčí v Česku. Soutěžící se vydali vařit do Velké Británie

Soutěžící se vypraví na britskou ambasádu, aby připravili luxusní večeři pro velvyslance a jeho rodinu. V letošní druhé týmové venkovní výzvě se budou muset popasovat s tradiční britskou kuchyní a jejími nástrahami a porota jim to samozřejmě ani trochu neusnadní.

„Dnešní venkovní výzva je něco tak honosného a luxusního, že to tady ještě nebylo. Nechci tady udělat řádnou ostudu,“ svěřuje se studentka Sofie se svými pocity po příchodu na místo. V zahradě ambasády je osobně přivítá britský velvyslanec. A potom už je čas na zadání. Tím je slavnostní večeře pro velvyslance, jeho rodinu a hosty, jejíž součástí bude tradiční britská „Sunday roast“, tedy nedělní pečínka. Ještě předtím se však soutěžící rozdělí do týmů a následně se v kulinářském souboji chuťovek utkají o možnost vybírat si druh masa, z něhož budou jídlo připravovat.

FOTO:  TV Nova

​Menu

O vítězi chuťovkové výzvy rozhodne porota a stejně tak bude následně rozhodovat, jestli se menu, která jednotlivé týmy připravily, hodí pro velvyslancům stůl a bude se tudíž servírovat. „Porotci se většinou tváří hodně tajemně, mají takové tajnosnubné pohledy, které si vzájemně vyměňují, takže dost často není poznat, co si myslí,“ komentuje Martin přístup poroty k hodnocení, které bude tentokrát ještě přísnější než obvykle.

FOTO:  TV Nova

​Které týmy budou mít to privilegium naservírovat svůj pokrm britskému velvyslanci a který nakonec zvítězí?

Show MasterChef Česko sledujte každé úterý a středu od 20:20 na Nově! Nebo už teď na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu MasterChef Česko

Články k pořadu MasterChef Česko

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady