Eva Burešová dojala fanoušky fotografií s miminkem: Šestinedělí bylo jako na houpačce

Ačkoliv si Eva Burešová na Instagramu své soukromí střeží, na sociálních sítích se přece jen někdy pochlubí rodinnou fotografií.

Zpěvačka nyní zveřjenila sérii snímků se synem Tristanem, kterého má s porotcem kulinářské show MasterChef Česko Přemkem Forejtem.

Rozloučení se šestinedělím
„•Nahoru/dolů •Štěstí/smutek •Radost/pláč •Energie/propady Tak pa, šestinedělí. Chtěla bych ještě jednou tolik,“ napsala dojatá Eva Burešová k příspěvku, ve kterém sdílela snímky se svým synem, kterému s partnerem Přemkem Forejtem vybrali krásné jméno – Tristan William Forejt.

Netradiční jméno
„Jméno Tristan se nám líbilo od úplného začátku, je to nádherné jméno. I k Nathankovi se to vlastně hodí. William se nám taky s Evičkou strašně líbilo a říkali jsem si, proč nepoužít obě, vždyť je to hrozně hezký,“ řekl porotce kulinářské show MasterChef Česko pro nova.cz.

Spojila je show Tvoje tvář má známý hlas
Eva Burešová a Přemek Forejt spolu začali randit v roce 2020. Seznámili se během show Tvoje tvář má známý hlas, kde Forejt vystupoval jako speciální host. Společně pak po dvou letech vystoupili v show s emotivním duetem Us od Alicie Keys a Jamese Baye během kterého oznámili, že čekají miminko. 


Zlatý kuchař
Přemek Forejt působí jako jeden z porotců v oblíbené kulinářské show MasterChef Česko, po boku svých dvou kolegů Radka Kašpárka a Jana Punčocháře navíc vaří a soutěží v pořadu Souboj na talíři, který představuje zajímavé gastropodniky napříč Českem. Je šéfkuchařem olomoucké restaurace Entrée, která byla v roce 2017 oceněna jako jedna z nejlepších českých restaurací. Je držitelem ocenění Zlatý kuchař a v roce 2016 se dostal do prestižního výběru časopisu Forbes 30 pod 30.

​Kráska se zlatem v hrdle
Eva se v roce 2011 stala finalistkou soutěže Československo má talent, kde soutěžila jako zpěvačka. Hrála v divadle Broadway ve hře Hamlet a v Divadle Karlín v muzikálu Jesus Christ Superstar a detektivní hře Vraždy za oponou. V roce 2018 se stala soutěžící v pořadu Tvoje tvář má známý hlas, kde následně usedla i do křesla hostujícího porotce. 

Související videa

Přemek Forejt
Přemek Forejt

Související videa

Eva Burešová
Eva Burešová

​Show MasterChef Česko sledujte každé úterý a středu od 20:20 na Nově! Nebo už teď na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu MasterChef Česko

Články k pořadu MasterChef Česko

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady