JAK OCHRÁNIT SOUKROMÍ RODIČEK? Producentka Malých lásek prozradila, jak se unikátní dokureality natáčela

Porod je jedním z nejemotivnějších momentů v životě. Všichni jeho účastníci ho prožívají opravdu intenzivně. Unikátní dokureality Malé lásky se zaměřila právě na tyto okamžiky. Projekt detailně představila producentka Radka Váchalová.

Projekt Malé lásky se natáčel v příjemném prostředí Fakultní nemocnice v Plzni, samozřejmě za asistence velmi milého personálu. Pořad sleduje jednotlivé příběhy rodin a jejich cestu od příjmu až na porodní sál. To podstatné se ale odehrává na porodním pokoji.

Porodní pokoj je v podstatě velmi vděčné místo, protože je nabité různými emocemi. Jak pocity strachu a napětí, tak potom výsledné radosti,“ prozradila producentka.


Mimo to ale filmaři bedlivě sledovali i každodenní chod kliniky, kam tyto rodičky přichází. V dokumentu se štáb snažil zachytit kontrast nemocničního prostředí, personálu a příchozí rodičky.

FOTO:  Nova.cz


Tady se nám střetávají dva různé světy. Jednak budoucí maminka s tatínkem, kterým se z minuty na minutu mění život, a na druhou stranu chod kliniky, kde máme zaměstnance a porodní asistentky, pro které je tato práce rutina.“

Štáb se ale nezaměřoval na porod jako takový, ale spíše na celý příběh páru a emoce, které během příchodu do porodnice prožívají velmi silně. Aby bylo ochráněno soukromí rodiček, natáčely je dálkově ovládané kamery.


„Celý pořad je zaměřený na to, co prožívá maminka s tatínkem nebo budoucí rodiče na porodním pokoji, “ uzavírá Radka Váchalová.
 

Nezapomeňte, dokureality Malé lásky startuje už 23. srpna od 21:35 na TV Nova.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

LÉKAŘ PROMLUVIL: Toužil být patologem, poté přišel životní zlom a stal se porodníkem

EMOCE TAK SILNÉ, že i štáb plakal! Režisér projektu Malé lásky prozradil, co diváky čeká

GRATULUJEME! Moderátorka Hana Reinders se stala maminkou. Pochlubila se nádhernou fotkou syna

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Malé lásky

Články k pořadu Malé lásky

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady