• Pořady
  • Malé lásky
  • Gábina z Malých lásek exkluzivně pro nova.cz: Rozvod a nový partner!

Gábina z Malých lásek exkluzivně pro nova.cz: Rozvod a nový partner!

Sympatická a usměvavá Gábina Kostohryzová, porodní asistentka z Malých lásek, se rozhodla, že své miminko přivede na svět také před kamerami. Ostatně, byla u toho několikrát, tak věděla, jak to chodí. Je to už ale přece jenom nějaký ten rok nazpět a nás proto zajímá, jak se Gábině a jejímu Matýskovi daří.

Nelenila jsem, zvedla telefon a sestřičku Gábinu jsem zastihla zrovna na pedikúře. „Já sem byla na pedikúře, já se omlouvám,“ vysvětlovala mi do telefonu Gábina, která si to už štrádovala zpátky k autu. „Co je u mě nového? Teď třetího pojedeme do Egypta,“ pokračovala a už z jejího hlasu bylo slyšet, že se na sluníčko a moře už těší.

Do práce nyní chodí na poloviční úvazek, její syn Matýsek chodí do školky, ale v září už ho čeká první třída povinné školní docházky. A dala by si porod před kamerami znovu? Třeba s druhým miminkem? „A s jiným partnerem. My jsme totiž rozvedení,“ zaskočila mě Gábina, ale vzápětí hned ujistila, že její současný partner „je zlatej“.


„Ženský mi vlastně psaly, že to dnes bude,“ zamyslela se, proč ji otravuju po tolika letech s telefonátem. Každopádně práce je práce a Gábina má dnes noční, tak si epizodu Malých lásek se záznamem svého porodu možná pustí při službě. Než jsme se rozloučily, padl dotaz na to, jestli bude nová řada Malých lásek. „To netuším,“ odpověděla jsem. A je to pravda. Netuším.

Malé lásky sledujete každou středu od 21:35 na Nově.

​Díl, ve kterém Gábina rodila před kamerami, můžete sledovat v TV 24. 5. Nebo už teď na Voyo.

Celý díl na Voyo

 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Malé lásky

Články k pořadu Malé lásky

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady