Natáčení Malých lásek je někdy pořádný adrenalin. Tohle všechno musí štáb zvládnout!

Natáčení Malých lásek je někdy pořádný adrenalin. Tohle všechno musí štáb zvládnout!
Zdroj: TV Nova

Nová série Malých lásek se už brzy objeví na televizních obrazovkách TV Nova. Diváci tak budou opět prožívat příběhy hlavních hrdinů. Tentokrát natáčení provázely komplikace způsobené koronavirem, ale i přírodními živly. Producentka pořadu Radka Váchalová prozradila, jak probíhalo samotné natáčení a co vše se odehrávalo v místnosti, kde maminky přivedly na svět nové životy.

Dokureality Malé lásky se opět natáčela na gynekologicko-porodnické klinice v Plzni. Diváci se tak budou moci opět setkat se známými lékaři nebo porodními asistentkami, ale také s úplně novými tvářemi. Po celou dobu je bude provázet až třicet pět kamer, které zachycují nejdůležitější okamžiky odehrávající se v porodních sálech, předporodních pokojích nebo na chodbách nemocnice.

„Jsme rádi, že už po čtvrté můžeme divákům nabídnout tuto úspěšnou dokureality. Jde o velmi intimní reality show, kde je divák součástí netradičního prostředí porodního sálu. Nejspíš i proto v loňském roce na diváky neobyčejně zapůsobila,“ řekla programová ředitelka TV Nova Alex Ruzek.

A jak probíhalo samotné natáčení nové série? Štáb musel být v nemocnici dva měsíce v kuse. A to bez přestávky! Přes den bylo na místě kolem dvanácti lidí, v noci zhruba deset. V menším počtu lidí to pak může být někdy opravdu hektické. „Nikdy nevíme, kdy, kdo přijede. Samozřejmě se nám stává, že jeden den dorazí i pět maminek najednou a pak se třeba dalších šest dní nic neděje. To je kouzlo dokureality z prostředí porodnice,“ vysvětlila producentka Malých lásek Radka Váchalová.

FOTO:  TV Nova

​Když se schyluje k samotnému porodu, nejdříve štábu zavolá maminka, že je na cestě. Ta se při příchodu setká jen s jedním členem štábu, který jí dá mikrofon. Poté jde na pokoj, kde ji snímají kamery. Z pohledu maminky je to tedy docela klidné natáčení, ale u nás už to začíná. Natáčíme její cestu, a když s maminkou přijede doprovod, připínáme mu mikrofon také. Pokud dorazí další maminka, přichází na řadu práce režiséra, který musí rozhodnout, kterému příběhu a jak se budeme věnovat,“ doplnila Váchalová.

Letošní sérii ovlivnily také přírodní živly. A to například úplněk nebo bouřky. Letos se budeme živlům věnovat i v jedné epizodě Malých lásek. Úplněk je jedna z mála jistot, kdy se dá očekávat více porodů. V rámci natáčení jsme zažili bouři Denis a Sabinu. To jsme měli opravdu co dělat, abychom stíhali. Celý jeden díl bude zaměřený ‚bouřkově‘,“  prozradila Váchalová.

FOTO:  TV Nova

​Diváci se i letos mohou těšit také na bonusový online pořad Jak to vidí, Malé lásky. Pro mě osobně je pořad Jak to vidí, Malé lásky velice zajímavý. Tím, že sledujeme příběh maminek před porodem, je provázíme na jejich cestě až k velkému finále, kdy se jim narodí jejich ‚malá láska‘. Je to velice zajímavé. Kolikrát si říkám, že jsme potkali krásný vyrovnaný pár, a pak nám náš pořad odkryje, že za několik měsíců přišel zvrat. Jsem moc ráda, že příběh rodiny sledujeme i dál," dodala Váchalová.

Premiérové díly Malých lásek můžete sledovat každou středu od 26. srpna na TV Nova. 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Malé lásky

Články k pořadu Malé lásky

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady