Podzim na webových portálech TV Nova a tematických stanicích: Filmové trháky, oblíbené seriály i originální internetové pořady!

Podzim na webových portálech TV Nova a tematických stanicích: Filmové trháky, oblíbené seriály i originální internetové pořady!
Zdroj: TV Nova

Skupina Nova připravila pro své diváky mnoho novinek nejen na hlavním kanálu, ale také na dalších tematických stanicích a na internetu. Na co se můžete těšit?

Internetové portály skupiny Nova na podzim představí několik novinek. Nova Plus zařadí nové pořady jako například Jak se vede, malé lásky?, speciál k televiznímu pořadu Malé lásky, Nova Taxi, pořad pro mladé publikum a fanoušky show Tvoje tvář má známý hlas, a Nova Stars o hvězdách televize Nova.

FOTO:  TV Nova

Videoportál Voyo se zase dočká nové mobilní aplikace, která nabídne nejnovější technické funkce, moderní vzhled a zjednodušené ovládání.


Zpravodajský portál TN.cz i nadále přinese atraktivní obsah, který si diváci mohou najít i na stejnojmenné mobilní aplikaci.


VELKÁ ZMĚNA: Porota Tvojí tváře jde do 4. řady v novém složení! Kdo bude ten uprostřed?

 

Tématické stanice TV Nova
Podzimní programová schémata tematických stanic skupiny Nova nabídnou vše, na co jsou diváci zvyklí a u svých oblíbených stanic vyhledávají. Nova 2 již tradičně přivítá na podzim diváky seriálem Přátelé. Pokračovat budou také seriál Sex ve městě, sitkom Dva a půl chlapa i 2 $ocky s premiérovou VI. řadou nebo Mladí a hladoví s premiérovou III. – IV. řadou. Večerní hodiny nadále patří pravidelné zpravodajské relaci TN2.


Nova Cinema přinese vedle populárních filmových snímků také několik premiér filmových trháků jako Interstellar, Whiplash nebo Black Mass: Špinavá hra.

 

Na Nova Action bude hned několik premiérových řad oblíbených pořadů (Válka skladů, Mistři zastavárny, Černá listina). Pokračovat budou také seriály Walker Texas Ranger, Agenti S.H.I.E.L.D. a další. Na milovníky ledního hokeje čekají již tradiční Pátky na ledu. Nova Gold pokračuje s nabídkou oblíbených seriálů, soutěžních pořadů i reality show ze zlatého fondu TV Nova. Děti si podvečer mohou užít ve společnosti animovaných hrdinů v rámci animovaného bloku Smíškové.

 

Sportovní stanice Nova Sport 1 a Nova Sport 2 přinesou sportovním fanouškům atraktivní obsah. Hlavními pilíři na Nova Sport 1 budou i letos nejprestižnější hokejová liga světa NHL, Evropská liga UEFA, FA Cup, Community Shield, MotoGP, European PGA Tour a další. Nova Sport 2 se ponese znamení Mistrovství světa v šipkách, UFC, pěti prestižních evropských soutěží ragby, IndyCar, zápasů legendární NBA a mnoha dalšího.

FOTO:  Profimedia


 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PODZIM NA TV NOVA: Zbrusu nové pořady i pokračování úspěšných projektů. Na co se můžete těšit? Podívejte se!


DOKONALÝ SVĚT JE ZPĚT! Kultovní sitcom, který má stále tisíce fanoušků, vás opět dostane! Podívejte se

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Malé lásky

Články k pořadu Malé lásky

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady