• Pořady
  • Love Island
  • Poznali byste Lua z Love Islandu? Místo sexy rozcuchu nosil dřív dlouhé vlasy

Poznali byste Lua z Love Islandu? Místo sexy rozcuchu nosil dřív dlouhé vlasy

Ze sympaťáka Lua se díky Love Islandu během krátké chvíle stala jedna z nejsledovanějších osobností v Česku a na Slovensku. Mnoha divákům připomíná svou vizáží kouzelníka Harryho Pottera. Ještě před několika lety ale vypadal Lu úplně jinak. Nosil totiž dlouhé vlasy!

Kdy se nechal ostříhat? A jak se vám líbí více? Hlasujte v anketě!

Lu našel na Love Islandu spřízněnou duši

Luovi se podařilo něco, co se nepoštěstí jen tak kdekomu. Našel ve vile Love Islandu spřízněnou duši v podobě Adriany. Jejich sympatie byly vzájemné, takže nebylo divu, že se brzy potom dali dohromady. Jejich romantický příběh skončil ale ještě dřív, než se vůbec stihl víc rozvinout. Podívejte se ve videu níže, jak to mezi nimi celé začalo.

Adriana a Lu si posílají zamilované vzkazy

Nově příchozí bombshell Lukáš si vybral Adrianu do páru a Lu musel vilu opustit. Jeho odchodem to ale neskončilo. Lu a Adriana na sebe stále nemohou zapomenout, i když jsou už od sebe. Dokonce si vzájemně posílají zamilované vzkazy. Něco takového se na Love Islandu ještě nestalo.

Petice za návrat Lua

Diváky jejich romance tak nadchla, že založili i petici. V ní tisíce lidí požadují, aby se Lu vrátil do vily. On jim následně poděkoval za to, že ho tolik podporují. 

Lu jako Harry Potter

Adrianu Lu zaujal na první pohled. Přiznala se totiž, že Harryho Pottera zbožňuje už od dětství. Ještě před dvěma roky ale vypadal Lu o dost jinak. Své husté hnědé vlasy měl totiž až po ramena a nosil je často svázané v culíku. V té době čaroděje ze slavné kouzelnické série příliš nepřipomínal, ale pořád vypadal neuvěřitelně sexy.

View this post on Instagram

A post shared by ?? ?????? (@lu_see_fear)

Hlasujte v anketě, která jeho image se vám zamlouvá více. Dostává vás víc jeho rošťácký rozcuch, nebo elegantní střih, který nosil dříve?

Love Island na Voyo a Nova Fun

Love Island sledujte na Voyo. Televizní diváci mohou vidět jednotlivé epizody s denním zpožděním na Nova Fun. Buďte součástí dění díky aplikaci Love Island Česko & Slovensko. Stáhněte si ji bezplatně pro Android nebo iOS a užívejte si bonusy, články i hlasování o osudu srdíček! Neodvysílané záběry a exkluzivní rozhovory s účastníky sledujte také na nova.cz.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady