• Pořady
  • Love Island
  • Adriana a Lu si dál posílají romantické vzkazy. Podpora diváků je obrovská, říká šéfka Love Islandu

Adriana a Lu si dál posílají romantické vzkazy. Podpora diváků je obrovská, říká šéfka Love Islandu

Love Island je reality show plná zvratů a překvapení. Srdíčka se poznávají, párují i rozcházejí. Někdy se ale stane, že to i spřízněným duším nevyjde. Právě to byl případ Lua a Adriany, které rozdělilo rozhodnutí ostatních soutěžících.

Srdíčka se během napínavého večera u ohniště rozhodovala, zda pošlou domů Mariam, Sandra nebo Lua. K šoku všech prsty nakonec ukázaly právě na Mariam s Luem, kteří museli vilu opustit.

Šokující rozdělení

To samozřejmě zdrtilo nejen Adrianu, která s Luem pomalu začala budovat vztah, ale i televizní diváky. Do jejich romance se totiž všichni zamilovali až po uši! Netrvalo dlouho a diváci pro Lua vymysleli vlastní hashtag #chcemezpatkylua i petici za jeho návrat, kterou už podepsaly tisíce lidí.

Vzbouření diváků a protesty za jeho návrat neunikly ani hlavní producentce Kateřině Zavadové. „Celosvětově v rámci Love Island formátu není úplně pravidlem vracet vypadnuté zpět do vily. Děje se tak opravdu jen ve velmi výjimečných případech,“ přiznala exkluzivně pro nova.cz „Nicméně registrujeme silnou podporu diváků za návrat Lua.“

Lásky hory i vilu přenáší

​Pokud je láska osud, cestu si k vám najde. I do dobře střežené vily k Adrianě docestovalo dojemné video od Lua, který ji v krátkém vzkazu utvrdil, že na ni stále myslí.

​Adriana poté neváhala a láskyplný vzkaz poslala i ona jemu.

​Jak dopadne tahle romance? Zamotají Adrianě hlavu nově příchozí bombshells, nebo nakonec skončí s Luem? Sledujte Love Island od pondělí do soboty a ponořte se do moře lásky!

Co se stane dál? Love Island sledujte na Voyo. Televizní diváci mohou vidět jednotlivé epizody s denním zpožděním na Nova Fun. Buďte součástí dění díky aplikaci Love Island Česko & Slovensko. Stáhněte si ji bezplatně pro Android nebo iOS a užívejte si bonusy, články i hlasování o osudu srdíček! Neodvysílané záběry a exkluzivní rozhovory s účastníky sledujte také na nova.cz.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady