• Pořady
  • Love Island
  • Fanoušci Love Islandu založili petici. Lu se musí vrátit, žádají svými podpisy

Fanoušci Love Islandu založili petici. Lu se musí vrátit, žádají svými podpisy

Hnízdečko lásky zvané Love Island přineslo po svém prvním vyřazování nečekané a nechtěné okamžiky. Kartami zamíchali noví bombschellové, kteří svým výběrem vyšplouchli ze hry Mariam a Lua.

A právě pětadvacetiletý rodák z Nitry Lu je teď velké téma. S rozhodnutím ve vile se někteří diváci nechtějí smířit a volají po tom, aby se do hry vrátil.

Petice za návrat Lua

Jejich hlasy nejsou slyšet jen na sociálních sítích, ale prosbě dali oficiální podobu, když založili petici. V době vydání našeho článku měla už přes dva tisíce podpisů. A počet stále roste. Lua si připomeňte v medailonku:

Láska v Love Islandu

​„Myslím si, že Lu má potenciál na to, aby si našel v Love Islandu lásku, a dle mého neměl dostatek času. Není to fér,“ uvádí pod svým podpisem Nikola z Bohumína. „Není to fér. Reality show o lásce má být o lásce, a ne o přehnaných dramatech! Měl potenciál si najít lásku,“ uvádí další argumenty Nikol, tentokrát z Opavy. Podívejte se i na medailonek Mariam, která rovněž musela opustit vilu:

Co na to říká Mariam?

Redakce nova.cz požádala o vyjádření i druhou vyřazenou Mariam. Pod tíhou emocí se ale vyjadřovat nechtěla, učiní tak po návratu domů prostřednictvím svých sítí. „Děkuji všem za krásná slova a podporu, brzy se ke všemu vyjádřím,“ napsala do stories.

Vyjádření kreativní producentky Love Islandu

„Velmi nás těší, že je o show a naše srdíčka takový zájem. Znamená to, že děláme svoji práci dobře a daří se nám nacházet krásné charaktery. Držíme palce lásce, a jestli něco mezi Lu a Adrianou vzniklo za tak krátkou dobu, je to pro nás dobrá zpráva. Navíc oba řekli, že se chtějí potkat a zkusit to spolu a my určitě chceme, aby se ještě potkali a jestli budou chtít, určitě jim v tom rádi pomůžeme,“ říká kreativní producentka Love Islandu Kateřina Zavadová. Co se stane dál? Love Island sledujte na Voyo. Televizní diváci mohou vidět jednotlivé epizody s denním zpožděním na Nova Fun. Buďte součástí dění díky aplikaci Love Island Česko & Slovensko. Stáhněte si ji bezplatně pro Android nebo iOS a užívejte si bonusy, články i hlasování o osudu srdíček! Neodvysílané záběry a exkluzivní rozhovory s účastníky sledujte také na nova.cz.

​Lu poslal Adrianě vzkaz:

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady