• Pořady
  • Love Island
  • Video, které vás pobaví: Našli jsme slavné dvojníky srdíček z Love Islandu

Video, které vás pobaví: Našli jsme slavné dvojníky srdíček z Love Islandu

Na Love Islandu se letos sešli dvojníci známých osobností. Nechybí legendární Stiflerova máma, Harry Potter, sexbomba Megan Fox ani Ivan Trojan z filmu Anděl Páně. Kdyby se tedy účastníkům nepodařilo proslavit díky Love Islandu, můžou se živit jako jejich dvojníci ve filmech.

Všimli jste si také podoby mezi účastníky letošního Love Islandu a celebritami? A koho vám připomínají další z nich?

Natálie jako Stiflerova máma

Jako první bombshell do Love Islandu přišla Natálie. Není divu, že ve vile způsobila velký poprask. Je totiž nápadně podobná legendární Stiflerově mámě z populární série pro puberťáky Prci, prci, prcičky. Jennifer Coolidge si na tom ostatně postavila celou kariéru a přiznává, že díky tomu měla sexuální zážitky s mnoha muži.

Podívejte se, jaký způsobila Natálie rozruch, když se poprvé objevila ve vile.

Venis jako Prolhaná kráska Shay Mitchell

Pokud by kanadská kráska Shay Mitchell známá ze seriálu Prolhané krásky sháněla dvojnici na natáčení, mohla by klidně říct Venis. S tím by přímočará Ostravačka, která se nebojí žádných výzev, určitě neměla nejmenší problém. Třeba by tím tak odstartovala její herecká kariéra v Hollywoodu.

Venis se při příchodu do vily bouřlivě vítala s Adrianou, kterou zná už z dřívějška. 

Lu jako čaroděj Harry Potter

Na Love Island dorazil i představitel slavného čaroděje Harryho Pottera. Daniel Radcliffe a Lu mají stejně sympatický pohled, za kterým se ale skrývá určité šibalství. Kdyby herec potřeboval zaskočit například při natáčení scény, ve které se zpívá, Lu by byl ideální volbou.

Lu oslnil při příchodu do vily nejednu ženu.

Rachel jako sexy Megan Fox

Po premiéře filmu Transformers se stala Megan Fox světovou sexbombou číslo jedna. Když vám tedy někdo řekne, že vypadá jako ona, je to ta nejvyšší možná pochvala. Nejde si nevšimnout toho, že se jí nápadně podobá Rachel z Love Islandu. Výraznými rysy v tváři a stylovými dredy může někomu připomínat také Neytiri z Avatara.

Když se Rachel někdo líbí, nebojí se mu to na rovinu říct.

Claude jako fotbalista Kylian Mbappé

Kdyby se pohodář Claude neživil jako obchodník s drahými kovy, mohl by zaskočit na hřišti místo francouzského fotbalisty Kyliana Mbappého. Sebevědomí by na to rozhodně měl, ale s míčem by mu to pravděpodobně už tolik nešlo. Každopádně když Claude něco chce, dokáže si za tím jít stejně jako tento útočník klubu Paris Saint-Germain FC.

Claude promluvil o podobě s Kylianem Mbappém.

Chris jako Ivan Trojan ve filmu Anděl Páně

Chris z Love Islandu vypadá, jako by právě spadl z nebe. K tomu dost přispívá i to, jak se chová. Připomíná tak trochu anděla Petronela z filmu Anděl Páně, kterého ztvárnil Ivan Trojan. Klidně by taky mohl hrát Jindřicha v pokračování Princezna ze mlejna. 

Amorek Chris touží najít českou dívku.

Love Island aplikace a neodvysílané záběry

Co se stane dál? Love Island sledujte na Voyo. Televizní diváci mohou vidět jednotlivé epizody s denním zpožděním na Nova Fun. 

Buďte součástí dění díky aplikaci Love Island Česko & Slovensko. Stáhněte si ji bezplatně pro Android nebo iOS a užívejte si bonusy, články i hlasování o osudu srdíček! Neodvysílané záběry a exkluzivní rozhovory s účastníky sledujte také na nova.cz.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady