• Pořady
  • Love Island
  • Páry z Love Islandu, které měly svatbu. Show změnila život nejen Lauře a Martinovi

Páry z Love Islandu, které měly svatbu. Show změnila život nejen Lauře a Martinovi

Love Island může účastníkům od základů změnit život. Mají totiž jedinečnou šanci najít lásku svého života. I když se některé páry po konci reality show rozejdou, jiné spolu zůstanou už navždy. Někteří z nich svůj svazek dokonce zpečetili svatbou.

U kterých párů z Love Islandu došlo i na svatbu? A jak se jim momentálně daří?

První svatba páru z Love Islandu

Úplně první dvojicí z ostrova lásky, která se vzala, byli Olivia Buckland a Alex Bowen. Seznámili se během natáčení britské verze reality show v roce 2016. Po dvou letech zasnoubení proběhla v Essexu velkolepá svatba před mnoha slavnými hosty. Když tenkrát Alex poprvé uviděl svou partnerku v šatech, neudržel slzy. Loni se jim narodilo první společné dítě chlapeček jménem Abel Jacob.

Velký sraz bývalých účastníků

Svůj vztah zpečetili také Cara de la Hoyde a Nathan Massey, kteří se dali dohromady během reality show v roce 2016. Ještě než se vzali, tak se jim narodil syn Freddie-George. Jejich výjimečného dne, který se konal v roce 2019, se zúčastnili i ostatní soutěžící z Love Islandu. Po svatbě se jim pak narodila dcera Delilah.

Šťastná rodinka, které vznikla díky reality show

Lásku našli ale také účastníci Love Islandu, který se konal o rok později. Jessica Shears a Dom Lever měli v říjnu 2018 intimní obřad na řeckém ostrově Mykonos. Svatba se konala v luxusní soukromé vile a bylo na ni pozváno pouze 22 hostů. Netrvalo dlouho a založili spolu rodinu. O rok později se jim narodilo dítě Presley a loni přivítali na světě dalšího syna. Jessica poté uvedla na trh dokonce vlastní značku oblečení, která se specializuje na dětské oblečení.

Propálená svatba

Svatební zvony zvonily také u Camilly Thurlow a Jamieho Jewitta. I když skončili v roce 2017 na druhém místě, jejich vztah to nijak neovlivnilo. Po nějaké době společného soužití se rozhodli, že se v roce 2021 tajně vezmou. Jejich soukromý obřad ale propálil jeden ze slavných hostů. Společně mají dvě dcery starší Nell a mladší Noru. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Jamie Jewitt (@jamiejewitt_)

Molly-Mae Hague a Tommy Fury se budou brzy brát

Do manželství pravděpodobně brzy vstoupí i Molly-Mae Hague a Tommy Fury. Od roku 2019, kdy spolu skončili na druhém místě v britském Love Islandu, jsou téměř nerozluční. Letos v únoru se jim narodila dcera Bambi. V červenci pak Tommy požádal svou partnerku na dovolené na Ibize o ruku. Daří se jim nejen v lásce, ale také v kariéře. Zatímco Molly-Mae patří mezi úspěšné influencerky, Tommymu se zase daří v oblasti boxu.

Podívejte se, jak si britská srdíčka vyznávají lásku

Laura Chrebetová a Martin Kulhánek našli díky Love Islandu lásku

Spřízněnou duši našli v první řadě československého Love Islandu Laura a Martin, kteří vyhráli celou soutěž. Na konci letošních prázdnin sdíleli s fanoušky radostnou novinku. Po romantických zásnubách v Miláně přišla řada na svatbu, které se konala na Slovensku. Nechali si dokonce vytetovat stejné tetování se zvláštním významem. Tímto krokem dokázali skeptickým divákům, že je jejich láska skutečná. 

Jak se Lauře a Martinovi dařilo po soutěži, se podívejte ve videu

Letošní řadu Love Islandu sledujte na Voyo. Televizní diváci mohou vidět jednotlivé epizody s denním zpožděním na Nova Fun. Buďte součástí dění díky aplikaci Love Island Česko & Slovensko. Stáhněte si ji bezplatně pro Android nebo iOS a užívejte si bonusy, články i hlasování o osudu srdíček! Neodvysílané záběry a exkluzivní rozhovory s účastníky sledujte také na nova.cz.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady