• Pořady
  • Love Island
  • Třetí řada Love Islandu je tady! Kdy startuje, kde show sledovat a jaká bude výhra?

Třetí řada Love Islandu je tady! Kdy startuje, kde show sledovat a jaká bude výhra?

Milovníci Love Islandu se znovu mohou svézt na vlně lásky! Třetí řada oblíbené reality show odstartovala 4. září na Voyo. Divákům opět nabídne moře lásky, dramat i přátelství. Kde můžete Love Island 2023 sledovat a co byste o nové sérii měli vědět?

Proplujte naším přehledem a připravte se na podzim plný lásky.

Kdy Love Island 2023 odstartoval?

Love Island můžete sledovat už teď na Voyo. A od 6. 9. na Nova Fun šestkrát týdně od 21:45. První díl čeká na diváky 5. září na TV Nova od 22:50. Grandiózní finále, do kterého se dostanou tři nejoblíbenější páry, pak vyvrcholí o dva měsíce později. Zajímá vás, kdo je kdo na Love Islandu 2023? Vše se dozvíte ve videu níže. 

Kde mohu sledovat Love Island?

Love Island najdete stejně jako předchozí ročníky na Voyo. A to každý všední den. Soboty budou vyhrazeny rekapitulačním epizodám, které divákům shrnou dění z celého týdne. A v čem budou chodit srdíčka na Love Islandu? To se dozvíte ve videu níže.

​​​O den později mohou Love Island začít sledovat také diváci TV Nova a Nova Fun. Přehled dílů najdete již brzy v online programu a také v aplikace Love Island Česko a Slovensko (odkaz ke stažení najdete níže).

Love Island
Love Island  |  FOTO:  TV Nova

Kdo moderuje Love Island 2023?

Love Islandem nás i tentokrát provází oblíbená moderátorka Zorka Hejdová, která se i s celým štábem na dva měsíce přestěhuje na Kanárské ostrovy. 

​Zorka Hejdová bude moderovat nejen napínavé recouplingy, ale i sobotní hotlist epizody.

​​Co je to hotlist epizoda?

Hotlist epizodu uvidí diváci Voyo každou sobotu. Moderovat ji bude Zorka Hejdová, která diváky provede nejzásadnějšími momenty uplynulého týdne a s odstupem je okomentuje přímo s aktéry, kteří již vilu opustili. 

Love Island
Love Island  |  FOTO:  TV Nova

Kde se natáčí Love Island 2023?

Hnízdečkem lásky je opět vila na Kanárských ostrovech, kde se natáčely i dvě předchozí série. Prohlédněte si exteriéry i interiéry letošní vily v naší galerii...

Galerie

... a porovnejte si, jak velkou proměnou hnízdečko lásky prošlo!

​​Budou o vítězi i tentokrát rozhodovat diváci?

Ano, i tentokrát si na Google Play a App Store můžete stáhnout aplikaci Love Island Česko a Slovensko. Právě díky ní budete moct v průběhu soutěže ovlivňovat dění ve vile, rozhodovat, kdo ze soutěže vypadne, ale i to, kdo stane na postu vítězů. 

​Proč mi nefunguje přihlášení do aplikace Love Island Česko a Slovensko?

Při registraci do aplikace je nejdříve nutné vyplnit e-mail a heslo a až poté kliknout na tlačítko „registrovat se“. V opačném případě aplikace vyhazuje chybu.

Aplikace Love Island
Aplikace Love Island  |  FOTO:  TV Nova

​​​Kolik peněz mohou srdíčka vyhrát?

Soutěžící mohou vyhrát dva miliony korun. Oba soutěžící z vítězného páru ve finále dostanou dvě obálky – jednu s penězi, druhou prázdnou. Člověk, který si vytáhne obálku s penězi, rozhodne, zda si ji nechá pro sebe, nebo zda se o výhru rozdělí.

Láska i pohádková výhra. O vítězích Love Islandu i tentokrát rozhodnou diváci prostřednictvím aplikace.  |  FOTO:  TV Nova

Můžeme se i letos těšit na Beach Hut?

Ano, dění ve vile i bonusové materiály bude i tentokrát přinášet Beach Hut, jehož moderátorkou bude opět Gabriela Gášpárová.

​​Spolu s ní bude bonusové materiály tvořit také její přítel Petr Havránek.

Uvidím někde záběry, které se do Love Islandu nedostaly?

Ano, v záložce reality show Love Island na nova.cz najdete nejen ukázky, ale i bonusová videa či záběry z ložnice! Pravidelně vám budeme přinášet také záběry, které se do vysílání nevešly.

Kanárské ostrovy, na kterých se Love Island natáčí, nabízejí mnoho možností. Od romantiky až po adrenalin.  |  FOTO:  TV Nova

Mohu se stále přihlásit?

Casting na Love Island zůstává otevřen téměř do konce konání soutěže. Stále tak máte šanci prodloužit si léto, poznat osudovou lásku i vyhrát pohádkovou výhru. Přihlaste se na casting a chopte se své šance!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady