• Pořady
  • Love Island
  • Před a po: Podívejte se, jak se vila Love Islandu proměnila těsně před začátkem

Před a po: Podívejte se, jak se vila Love Islandu proměnila těsně před začátkem

Na Kanárských ostrovech čeká na srdíčka hnízdečko, kde stráví příští měsíce párováním a poznáváním svých potenciálních protějšků. Než se do ní 10 odvážlivců nastěhuje, musela vila projít rekonstrukcí. Pojďme se na to podívat.

Adriana, Claude, Majka, Chris, Mariam, Rachel, Venis, Sandro, Honza a Lu můžou vstoupit do zbrusu nové vily. Velkou změnou prošel zejména interiér. Došlo i na neony, tapety a doplňky. Bez úprav ale nezůstal ani exteriér, kde je nová podlaha. Love Island může začít.

Vila před

Ve vile se netočí pouze český Love Island, ale i zahraniční. Každý si ji renovuje a mění po svém. Podívejte se, jak vila vypadala ještě před příchodem srdíček.

Vila po

Po všech úpravách, nakupování a uklízení je hnízdečko lásky hotové. Nová podlaha se nachází u bazénu, spousta jiných dekorací a barev uvnitř. Jen se podívejte sami.

Galerie

Love Island uvidíte už od 4. září 2023 na Voyo. Televizní diváci mohou sledovat jednotlivé epizody s denním zpožděním na Nova Fun.

Buďte součástí dění díky aplikaci Love Island Česko & Slovensko. Stáhněte si ji bezplatně pro Android nebo iOS a užívejte si bonusy, články i hlasování o osudu srdíček!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady