Podívejte se, co mají v kufrech srdíčka z Love Islandu

Love Island se blíží a naše srdíčka už vyčkávají na Kanárských ostrovech. Každé z nich má svůj specifický vkus a kousky oblečení, které si sebou jednotliví účastníci přivezli, se dost liší. Do kufru se jim ale vešlo i mnoho dalších věcí!

Všech deset srdíček otevřelo kufry se svými poklady. Adriana, Claude, Majka, Lu, Venis, Sandro, Chris, Mariam a Honza nás nechali nahlédnout dovnitř. Podívejte se, v čem je ve vile a u bazénu uvidíte nejčastěji.

Adriana

Adriana si do kufru přibalila spoustu oblečení – ale cizího! Šaty, plavky i boty jí půjčila sestra. Nějaké vlastní věci ale přece jen má – nezapomněla si sbalit šťastný blok, kam si zapisuje, co jí kdo řekl.

​Claude

Claude si oblíbil košile a zejména ty barevné a trochu šílené. Nikdy mu nechybí ani doplňky, jako jsou prsteny nebo náhrdelníky. Doma si ale nezapomněl ani další věci...

​Majka

Majka má ráda růžovou barvu a ponožky. V ponožkách totiž i spí, a to za jakéhokoliv počasí i ročního období.

​Lu

Lu si svůj kufr nebalil sám. Pomáhali mu přitom jeho blízcí, kteří mu rovnou něco přihodili. Od dědy například dostal tři košile a knihu s citáty o lásce.

​Venis

Venis si na Love Island zabalila své nejmilejší věci. Outfit, ve kterém dosáhla milion zhlédnutí na svém Instagramu, nebo plavky, které na sobě sice ještě neměla, ale prý budou určitě stát za to!

​Sandro

Sandro je velký jako hora a podle toho si také zabalil. Rád nosí košile a kraťasy. Nesmí chybět ani boty s ostny. I drsňáci ale mají kousky, které byste u nich nečekali. Dovedete si ho představit v plavkách s kačenkami?

​Rachel

Rachelin kufr se s 99 % skládá z oblečení, které si sama navrhla a ušila. Od plavek přes tepláky až po saténové pyžamo. Nezapomněla si s sebou ale ani knihu a boty. 

​Chris

Chris měl sbaleno už z Ameriky. A že toho je! Na Kanárské ostrovy si přivezl mnoho svetrů a mikin a doufá, že je využije. V kufru se ale našlo místo i na jeho milovanou tenisovou raketu.

​Mariam

Mariam má ráda barevné oblečení a vysoké podpatky. Ze skříně je totiž brala mamince už od svých 14 let, a tak není divu, že se jí v nich chodí jako v pohodlných pantoflích.

Honza

Honza si s sebou zabalil kousky s příběhem – například košile a tílka, se kterými lezl po skalách na nádherných místech, nebo klobouk od dobrého kamaráda. A nezapomněl ani na zpěvník nebo lezeckou výbavu.

Love Island

Buďte součástí dění díky aplikaci Love Island Česko & Slovensko. Stáhněte si ji bezplatně pro Android nebo iOS a užívejte si bonusy, články i hlasování o osudu srdíček!

Love Island můžete sledovat už od 4. září 2023 na Voyo a od 5. září na Nova Fun.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady