• Pořady
  • Love Island
  • Ve vile je všechno jinak: Diváci Love Islandu rozhodli o nových párech

Ve vile je všechno jinak: Diváci Love Islandu rozhodli o nových párech

V prvním díle si Zorka srdíčka zavolala k ohništi hned ten samý večer. Proč? To už jsme se v prvním díle nedozvěděli. Ale v tom druhém ano! Co se tedy stalo?

V prvním díle jsme se loučili se srdíčky s tím, že Adriana stála sama naproti Zorce a na sedačce seděli kluci. S napětím všichni sledovali, co se stane. 

Největší šok hned od začátku

Pak to přišlo. V hlavní roli byli diváci. Díky hlasování v mobilní aplikaci totiž právě oni rozhodli, jak budou vypadat páry. Zamíchali tak kartami všem účastníkům, kteří byli úplně v šoku.

První bombshell Natálie

Stiflerova máma. Ano, přesně tak vypadá nová bombshell Natálie. Právě ona na nic nečekala a hned se šla zeptat holek, která má kterého. Následně šla omrknout kluky. Ti jí velmi rádi uvařili vajíčka. Nakonec se sešli zvlášť kluci a zvlášť holky, aby probrali aktuální situaci. Claude by chtěl například být stále s Adrianou. Venis chce zase někoho staršího. Chrisovi se líbí pořád Majka. Adriana s ním nemá žádnou chemii. A Lu? Tomu se nelíbí ani jedna z dívek.

Překážková dráha v Love Islandu

Sexy myčka. Tak právě tak se jmenovala hra připravená pro srdíčka. Holky měly za úkol projít překážkovou dráhou. Nakonec měly políbit svého milého. Jak to dopadlo? Adriana a Chris „to“ tam prostě nemají. Rachel si to užila asi nejvíce. Jenže Sandro z ní moc u vytržení nebyl. Claude prvním polibkem překvapil Venis. Podle Honzy byla nejvíce sexy Mariam. Nejvášnivější „bozk“ pak měli rozhodně Majka a Lu. Pozadu nezůstali ani Claude s Natálií.

Love Island -sexy myčka
Love Island -sexy myčka  |  FOTO:  nova

Kde sledovat Love Island?

​Co se stane dál? Love Island sledujte na Voyo. Televizní diváci mohou vidět jednotlivé epizody s denním zpožděním na Nova Fun. Buďte součástí dění díky aplikaci Love Island Česko & Slovensko. Stáhněte si ji bezplatně pro Android nebo iOS a užívejte si bonusy, články i hlasování o osudu srdíček! Neodvysílané záběry a exkluzivní rozhovory s účastníky sledujte také na nova.cz.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady