• Pořady
  • Love Island
  • Se Zbyňkem to skončilo, začíná něco s Muradovem? Sabina se vyjádřila k reakcím k rozchodu

Se Zbyňkem to skončilo, začíná něco s Muradovem? Sabina se vyjádřila k reakcím k rozchodu

Stříbrný pár reality show Love Island Zbyněk a Sabina už spolu nejsou ve vztahu. Po necelém měsíci se mezi nimi udála neshoda, která to všechno a hned ukončila. Co nebo kdo za tím stojí?

Sabina se nám otevřela a prozradila nám, jak to bylo z jejího pohledu od začátku až do konce v celém vztahu se Zbyňkem.

Návrat

Po návratu z Love Islandu se od sebe srdíčka na tři dny rozdělila. Pár dní potom se ale k Sabině Zbyněk nastěhoval. A to už je velký krok, který vztah posune zase o něco dál. „Bylo to pro mě těžké, když se ke mně najednou nastěhoval kluk, kterému jsem musela a chtěla dávat péči. I když jsem s ním zároveň chtěla být a budovat to, tak to nebylo jednoduché, protože Zbyňda je spíš kluk,“ říká Sabina.

Společné bydlení

Společné bydlení znamená hodně sdíleného času i prostoru. A jakožto pár spolu trávili hodně času –⁠ chodili cvičit, na obědy, focení, prostě normální běžné aktivity. I když se občas mezi sebou chytli, nebyly to žádné důvody, které by naznačovaly, že se jejich cesty rozejdou. „Nebudu říkat, že to všechno bylo růžové, ale zase to nebyla žádná tragédie. Sžívali jsme se v reálu společně,“ komentuje to Sabina.

Rozchod

Jedno nedorozumění, jedna zpráva a celému vztahu je konec. Hlavním důvodem rozchodu Zbyňka a Sabiny byla konverzace Sabiny se zápasníkem Makhmudem Muradovem. „Tohle je jediné, co se stalo. Zbyňka jsem nepodvedla ani se nevídala s někým jiným. Jednalo se pouze o konverzaci a na základě toho se se mnou Zbyněk ještě ten den rozešel. Já jsem přišla domů a on už měl zabaleno,“ svěřila se Sabina. Nejdříve si totiž myslela, že si Zbyněk dělá pouze legraci, ale opak byl pravdou. „Vůbec jsem to nechápala. Nechci to zlehčovat. Určitě to pro něj nebylo jednoduché, já se na to dívala z jiné strany, ale nenechal si to vysvětlit a ani nechtěl.“

FOTO:  TV Nova

Makhmud Muradov

Jednou zprávou to začalo, ale rozhodně to s ní nekončí. Sabina se nám svěřila, že je s Machem stále v kontaktu. Ale určitě vás všechny zajímá, jak to bude dál, a to je pro každého z nás tajemstvím. „Románek určitě nechci, ale jsme v kontaktu a uvidíme. Nechávám tomu otevřená vrata,“ říká Sabina.

Závěr na konec

Sabina se teď kvůli rozchodu se Zbyňkem potýká s mnoha negativními komentáři na sociálních sítích, kde dostává opravdu nálož těch nejpeprnějších slov. Rozhodla se ale na ně nijak nereagovat. Nad některými se usměje, ale některé i zabolí. A co by Sabina vzkázala? „Ať si lidé hledí svých vztahů. Nejsme první ani poslední, kdo se rozešli. Vždycky je pravda někde uprostřed a vždycky každý podá svou vlastní verzi. Je pak na člověku, jak si to přebere, ale je fajn si vyslechnout obě strany. Nic se neděje jen tak bezdůvodně,“ uzavřela.

Celé díly Love Island After můžete sledovat na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady