Konec mezi Sabinou a Zbyňkem. Stříbrný pár z Love Islandu nám potvrdil rozchod

Na Love Islandu oba našli lásku. Jejich vztah ale narazil na útesy jménem realita. Sabina a Zbyněk, jeden z nejoblíbenějších párů celé soutěže, oznámili rozchod. Co se mezi nimi stalo? A je vše nenávratně ztraceno? O osudu našich hrdliček vás budeme i nadále informovat.

Když Zbyněk na svém Instagramu zveřejnil informace o tom, že si hledá nové bydlení, fanoušci okamžitě zbystřili. Proč by se chtěl stěhovat od své milované Sabiny?

Rozchod

Nejhorší předtuchy se přece jen potvrdily. Zbyněk a Sabina jdou měsíc po ukončení soutěže nadobro od sebe. Rozchod po vzájemné domluvě oba potvrdili redakci nova.cz.

​​I když bychom svým hrdinům přáli šťastné konce, život přináší nepředvídatelné situace, které nedokáže překonat ani láska. Svůj vztah krátce po soutěži ukončili například i poslední výherci Love Island Velká Británie, kteří se dokonce rozešli přes SMS.

Podobný scénář snad u Sabiny a Zbyňka nehrozí a věci si dokázali vzájemně vyříkat. Nebo snad ne? S našimi ostrovany jsme v kontaktu a o podrobnostech rozchodu vás budeme informovat.

Stáhněte si aplikaci Love Island, ať nepřijdete o novinky a bonusová videa. Bezplatně si ji můžete stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS!

Druhá řada reality show Love Island dospěla do svého finále. Celou si ji zpětně můžete pustit na Voyo. 

Na Voyo najdete i novou řadu Love Island Austrálie.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady