• Pořady
  • Love Island
  • Rodiče z Davida nebyli nadšení, přiznává Natálie. Jaká byla jejich první reakce?

Rodiče z Davida nebyli nadšení, přiznává Natálie. Jaká byla jejich první reakce?

David a Natálie se z Kanárského ráje vrátili domů a snaží se vstřebat všechny zážitky z Love Islandu. Jaký byl jejich střet s realitou? Co na jejich vztah říká rodina a jak dopadlo setkání Davida a bývalé přítelkyně Rebeky?

Urostlý fešák z Moravy a krásná Miss prožívali na Love Islandu hotové líbánky, ale jen do doby, než se v českých a slovenských médiích začalo řešit, že má mít David v Praze půlroční vztah, který před odletem na Love Island neukončil. David na svoji obranu uvedl, že je to pro něj minulost a budoucnost chce plánovat jen s Natálií, diváci ho ale skrze hlasování stejně poslali domů a Natálie ho dobrovolně následovala.

Uzavřeno, finito

Na jejich vztahu to nic nezměnilo, cukrují spolu stejně jako ve vile lásky. David během rozhovoru v show Hideaway přiznal, že se s bývalou přítelkyní po návratu setkal. „S Rebekou jsme se viděli, dával jsem jí ještě nějaké věci, dořešili jsme všechno okolo. Uzavřeno, finito, šmitec,“ okomentoval situaci David.

Žádné přemlouvání ani výčitky se nekonaly. Davida ale přece jedna věc mrzí. „Bavili jsme se s Rebekou o tom, že jí lidi psali hnusné věci, dokonce ať umře. To je pro nás absolutně neakceptovatelné. Podle mě neudělala nic špatného, nebudu se mstít, nebudu vytahovat nějakou špínu. Jestli jí někdo píše hnusné věci, tak je to ubožák,“ říká.

Její rodina mě nesnáší

„Každý dělá chyby, takže chápu, že udělala, co udělala, ačkoliv to za mě nebylo správné,“ myslí si Natálie o tom, jak se k celé věci postavila Rebeka.

„Nechceme Rebeku shazovat, protože mi tehdy fakt hodně pomohla a vážím si toho. Pomohla mi i celá její rodina, i když mě teď úplně nesnáší. Chápu to. Ale nechceme, aby jí někdo nadával, chceme, ať se má fajn a je šťastná a my budeme happy taky,“ dodává k bývalému vztahu David.

Hideaway v koupelně

Že byla srdíčka letošního Love Islandu náruživější než ta v loňském ročníku, je každému divákovi jasné. Intimnosti se kromě pokoje hideaway děly i v jiných místnostech a před kamerami. David se přiznal, že to má tak trochu na svědomí. „Já jsem to odstartoval sám ve sprše a pak Natálie se mnou. Byli jsme první startovní dvojice a pak tam chodili všichni,“ směje se.

FOTO:  TV Nova

Rodiče Natálie jsou v rozpacích

Kromě splnění soukromých a pracovních plánů je teď jejich největší prioritou setkat se s rodinou, protože na to zatím kvůli povinnostem v Praze nebyl čas. Rodiče kontaktovali alespoň telefonicky hned na letišti, když dostali do ruky telefon. Jak jsou s výběrem partnera spokojení rodiče Natálie? „Říkali: Ty s ním fakt jsi? To si děláš srandu, je to fakt vážné?,“ směje se blondýnka. „Snažila jsem se jim vysvětlit, že není takový, jak možná vypadal, a že ho mám ráda a těším se, až se poznají,“ dodává.

FOTO:  archiv Natálie Kočendové

​Na koho z vily David žárlí a jak to po kauze s Rebekou mají ve vztahu s důvěrou? Setkali se už s hatery nebo převládají pozitivní reakce? Dozvíte se v show Hideaway.

FOTO:  TV Nova

Velkolepé finále se blíží. Sledujte vyvrcholení druhé řady show Love Island v neděli 13. listopadu na Voyo! 

O vítězi rozhodujete vy! Stáhněte si aplikaci Love Island a dejte hlas oblíbenému páru. Aplikaci Love Island můžete bezplatně stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS. Hlasování končí v sobotu 12. listopadu ve 20:00.

Kdo najde lásku a získá atraktivní finanční výhru? Love Island sledujte na Voyo a také na Nova Fun.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady